Wszystko o marce JHK

26 lutego 2021 Autor: Mikołaj Grądecki
Ocena: -/5 (liczba ocen: 0)
/zdjecia/blog_4.png 750 1200 20210226 Wszystko o marce JHK Wszystko o marce JHK Mikołaj Grądecki https://www.openwear.pl/favicon-196x196.png
wszystko-o-marce-jhk.png
Wszystko o marce JHK

Koszulka JHK - od czego wszystko się zaczęło?

JHK, to przedsiębiorstwo, którego początki sięgają Hiszpanii z lat 1980-1990. Intensywne trzy dekady funkcjonowania w branży umożliwiło firmie dynamiczny i jednocześnie stabilny rozwój oraz pozwoliło na ekspansję na rynki zagraniczne, a także bardzo szybkie wykreowanie i pozyskanie bardzo szerokiego portfela zaufanych Partnerów. Aktualnie JHK, znajduje się wśród najprężniej rozwijających się marek w sektorze. Jednym z ich głównych celów, którym chwalą się poprzez wpisanie go do misji firmy jest maksymalne zadowolenie swoich klientów. Z pozoru może wydawać się, że jest to zwykły slogan, ale po zgłębieniu historii marki oraz zapoznaniu się z jej produktami można śmiało powiedzieć, że słowa zostały w tym wypadku przekute w czyny. Elementami, które wyróżniają JHK na rynku są między innymi jakość, która współgra z ceną produktu oraz różnorodność i szeroka oferta. Dbając o wartości, które w dzisiejszych czasach mają bardzo duże znaczenie, JHK z coraz większą troską i atencją podchodzi do współodpowiedzialności za rynek pracy i środowisko naturalne. Producent, przez lata pracy zdobył i nieprzerwanie utrzymuje wiele ważnych certyfikatów, które poświadczają ich wielowymiarowe zaangażowanie w bycie fair. Certyfikaty te, to między innymi: BKMEA, Oeko Tex, potwierdzający, że produkowana odzież i akcesoria wolne są od substancji szkodliwych w stężeniach mających negatywny wpływ na stan zdrowia człowieka. Ponadto o funkcjonowaniu wysokich norm i systemów zarządzania jakością i zarządzania informuje certyfikat Accredited by Enac, który działa w oparciu o ISO 9001 : 2008 i ISO 14001: 2004.

Jakie koszulki JHK wybrać?
Dbając o zadowolenie Klientów oraz dostępność jak najszerszej gamy producentów w ofercie OpenWear, zadbaliśmy także o to, aby w asortymencie nie zabrakło artykułów od JHK Polska. Nie ma znaczenia, czy poszukujesz odzieży na jednorazowe wydarzenie, czy cykliczną imprezę lub odzież ma służyć jako regularnie używane uniformy dla pracowników, JHK koszulki sprostają nawet najcięższym zadaniom i z pewnością sprostają oczekiwaniom tych, którzy cenią sobie komfort, jakość wykonania i swobodę użytkowania. Wszystkie modele zebraliśmy w specjalnie przygotowanej zakładce JHK .

Jednym z modeli, który powinien przyciągnąć uwagę jest JHK koszulka model nr 190. Ten t-shirt premium z okrągłym kołnierzykiem dostępny jest w aż 24 popularnych kolorach! Koszulka jest dekatyzowana, co oznacza, że tkanina, z której została wykonana była poddawana naprzemiennie działaniu wody, pary wodnej i zimnej wody. Zabiegi te prowadzą do skurczenia się włókien i stabilizacji ich wymiarów. Celem takiego działania jest uniknięcie kurczenia się produktu. Ponadto posiada krój unisex, co jest szczególnie ważne przy potrzebie wybrania jednego modelu dla kobiet i mężczyzn. Taśma wzmacniająca na karku i ramionach usztywnia wrażliwe miejsca, a podwójne szwy wokół dekoltu, na mankietach rękawów i u dołu koszulki oraz brak szwów bocznych zwiększają komfort użytkowania koszulki JHK.

Najtańsza Drukarnia Internetowa
Pomysłowe Gadżety Reklamowe
Znakowanie Odzieży Reklamowej