Topowi producenci odzieży reklamowej w OpenWear

15 lutego 2018 Autor: Stanisław Ruta
Ocena: -/5 (liczba ocen: 0)
/zdjecia/2018-02-15_10h18_26.png 750 1200 20180215 Topowi producenci odzieży reklamowej w OpenWear Topowi producenci odzieży reklamowej w OpenWear Stanisław Ruta https://www.openwear.pl/favicon-196x196.png
topowi-producenci-odziezy-reklamowej-w-openwear.png
Topowi producenci odzieży reklamowej w OpenWear

W firmie OpenWear oferujemy Państwu odzież reklamową od blisko 100 producentów. W naszej ofercie można znaleźć topowych producentów z całego świata, przez co jesteśmy jedną z największych hurtowni odzieży reklamowej w Polsce. Pragniemy przybliżyć Państwu paru producentów odzieży.

Francuski producent odzieży SOL’S

W ofercie OpenWear mogą Państwo zaopatrzyć się w odzież sportową oraz odzież standardową marki SOL’S. Znaczna część odzieży wykonana jest w 100% z bawełny o wysokiej gramaturze. Producent w swojej ofercie posiada m.in. koszulki polo, koszulki dziecięce, body, koszulki, bluzy oraz koszulę.

odzież sportowa

Odzież reklamowa dla sportowców Cona Sports

Producent Cona Sports jest jednym z liderów odzieży reklamowej. Odzież sportowa Cona Sports charakteryzuje się dużą wytrzymałością oraz umożliwia swobodne oddychanie ciała. Producent ten oferuje również plecaki sportowe o pojemności 22 litrów.

odzież reklamowa sportowa

Amerykańska marka Anvil - długoletnia tradycja

Marka Anvil szczyci się używaniem organicznej bawełny w swoich produktach. Anvil już od ponad 100 lat dba o ekologię, co zostało docenione przez Organic Exchange. W OpenWear mogą Państwo znaleźć taką odzież tego producenta jak m.in. bluzy, czapki czy koszulki.

bluza reklamowa

Producent Stedman

Marka Stedman powstała w 1953 roku w Ameryce. Charakteryzuje ją wysokiej jakości odzież reklamowa, takie jak kurtki, koszulki polo dla dzieci, bluzy oraz kamizelki. Odzież producenta Stedman posiada wiele kroi, które z pewnością sprostają Państwa oczekiwaniom.

odzież codzienna reklamowa

Marka Wilson z Wimbledonu

Producent odzieży sportowej Wilson jest czołową marką, która jest twarzą tenisa ziemnego. Produkty Wilsona charakteryzują się wysokiej jakości produktami, które są twarzą m.in. Wimbledona czy US Open.

Jak mogą Państwo zauważyć, oferujemy duży wybór odzieży reklamowej, która charakteryzuje się dużą wytrzymałością przy odpowiedniej cenie. Zapraszamy do zapoznania się z naszym całym asortymentem.

Najtańsza Drukarnia Internetowa
Pomysłowe Gadżety Reklamowe
Znakowanie Odzieży Reklamowej