Tego nie znajdziesz w innej hurtowni odzieży. Przekonaj się sam.

26 lutego 2020 Autor: Mikołaj Grądecki
Ocena: -/5 (liczba ocen: 0)
/zdjecia/hurtownia-odziezy.jpg 750 1200 20200226 Tego nie znajdziesz w innej hurtowni odzieży. Przekonaj się sam. Tego nie znajdziesz w innej hurtowni odzieży. Przekonaj się sam. Mikołaj Grądecki https://www.openwear.pl/favicon-196x196.png
tego-nie-znajdziesz-w-innej-hurtowni-odziezy-przekonaj-sie-sam.jpg
Tego nie znajdziesz w innej hurtowni odzieży. Przekonaj się sam.

Będąc na etapie poszukiwań odzieży lub akcesoriów można zgubić się w ilości ofert i propozycji. Warto wybrać sprawdzonego dostawcę z bogatą ofertą produktową. Wybierając OpenWear otrzymuje się nie tylko wyjątkową jakość produktów, ale także obsługę na najwyższym poziomie i korzystne ceny!

Hurtownia odzieży - co nas wyróżnia

Hurtownia odzieży OpenWear istnieje już od ponad 10 lat, dystrybuując przez ten czas kilka milionów sztuk odzieży i akcesoriów. Gwarancja jakości oferowanych produktów i usług oraz zadowolenie naszych Klientów i Partnerów, to wartości nadrzędne, którymi kierujemy się w codziennej działalności. Naszą misją jest umożliwienie każdemu zakupów w hurtowni i skorzystanie z dobrodziejstw tego typu transakcji. Hurtownia ubrań i akcesoriów stała się dostępną dla wszystkich platformą zakupową, gdzie można zrealizować zakup na 1, ale także 100 000 sztuk odzieży. OpenWear to idealny przykład takiej działalności, ponieważ nasza oferta to nie tylko odzież firmowa i odzież robocza, posiadamy w swojej ofercie wiele kategorii, które mają za zadanie spełnić Państwa oczekiwania.

Koszulki dla pracowników

Jako hurtownia odzieżowa posiadamy szeroki wybór produktów z wielu kategorii. Pełne spektrum naszej oferty prezentujemy w specjalnie przygotowanych zakładkach takich jak odzież reklamowa. Przeglądając ofertę legendarnej marki Anvil Knitwear, której początki sięgają 1988 roku, warto zwrócić uwagę na koszulka Tri-Blend Tee A6750. T-shirt ten wykonany jest z trzech rodzajów materiału – w 50% z poliestru, 25% z bawełny i 25% z wiskozy. Takie proporcje użytych surowców sprawiają, że produkt zachowuje swój kształt i strukturę nawet po wielu praniach. Ponadto użyta bawełna, to odmiana ring-spun. Oznacza to, że była ona przędzona minimum pięć razy dłużej niż klasyczna o splocie open-end. Do wytworzenia takiej tkaniny wykorzystuje się tylko i wyłącznie wysokogatunkową przędze o długich i cienkich oraz bardzo wytrzymałych włóknach. Koszulka dostępna jest w aż 20 modnych kolorach.
Interesującą propozycją może pochwalić się także firma Stedman. Produkowane przez nich koszulki polo męskie markowe S540, to prawdziwy bestseller. Produkt wykonany jest w 100% z bawełny typu ring-spun. Taśma wzmacniająca na karku, dodatkowe szwy boczne oraz rękawy ze ściągaczem zapewniają produktowi wytrzymałość i trwałość po praniu. Król casual fit sprawia, że longsleeve może być użytkowany nie zależnie od typu sylwetki i budowy. Świetnie sprawdzi się jako strój służbowy lub element ubioru promocyjnego. Wystarczy umieścić logo na koszulce i gotowe.
Z kolei w ofercie JHK ciekawym wyborem jest klasyczna koszulka JHK o-neck TSRA150. Jest ona dostępna w aż 32 kolorach! Model ten, jako jeden z niewielu na rynku, poddawany jest procesowi wstępnej dekatyzacji tj. poddawaniu tkaniny naprzemiennie działaniu wody, pary wodnej i zimnej wody. Zabiegi te prowadzą do skurczenia się włókien i stabilizacji ich wymiarów. Celem takiego działania jest uniknięcie zbiegania się tkaniny w okresie użytkowania.

Najtańsza Drukarnia Internetowa
Pomysłowe Gadżety Reklamowe
Znakowanie Odzieży Reklamowej