Szybka dostawa od hurtowni odzieży – produkty dostępne w 24h

08 sierpnia 2023 Autor: Anna Brzezińska
Ocena: -/5 (liczba ocen: 0)
/zdjecia/hurtownia-odziezy_2.jpg 750 1200 20230808 Szybka dostawa od hurtowni odzieży – produkty dostępne w 24h Szybka dostawa od hurtowni odzieży – produkty dostępne w 24h Anna Brzezińska https://www.openwear.pl/favicon-196x196.png
szybka-dostawa-od-hurtowni-odziezy-produkty-dostepne-w-24h.jpg
Szybka dostawa od hurtowni odzieży – produkty dostępne w 24h

W większości przypadków zamówienia odzieży personalizowanej składane są z dużym wyprzedzeniem. Dzięki temu można dobrze zaplanować cały proces, co z kolei pozwala na dotrzymanie ostatecznego terminu. Jednak czasami z różnych przyczyn konieczna jest szybka, wręcz błyskawiczna realizacja projektu. Zobacz, kiedy możliwa jest dostawa produktów odzieżowych w 24h i jak przebiega taki zakup!

Odzież dostępna od ręki – czy zawsze możliwa jest dostawa w 24h?

Dostawa na następny dzień to opcja dostępna w niektórych hurtowniach odzieży. Jest to standardowa procedura. Jeśli na magazynie nie ma odpowiedniej liczby sztuk danego towaru, określony jest przewidywany minimalny i maksymalny czas realizacji. Zwykle firmy szacują czas dostawy na podstawie prędkości produkcji i zakupu. Najczęściej czas ten wynosi 3-5 dni roboczych. Taka procedura jest łatwiejsza do zrealizowania, szczególnie w przypadku dużych zamówień. Wybrane produkty muszą zostać skompletowane. Czasem odzież jest dodatkowo personalizowana, co również zajmuje czas. Ostatnie etapy to pakowanie, dodanie etykiety i przekazanie gotowej paczki przewoźnikowi.

Często z obiektywnych przyczyn przekazanie paczki odbiorcy w ciągu 24 godzin jest po prostu niemożliwe. Jeśli jednak jako klient potrzebujesz szybkiej realizacji Twojego zakupu, poszukaj oferty szybkiej dostawy. Wiele hurtowni oferuje pewną ilość wybranych produktów w dostawie na drugi dzień.

Wybrany sklep posiada stronę internetową? Przeglądając ofertę, zastosuj filtrowanie produktów pod względem czasu realizacji. Dzięki temu przyspieszysz swój proces zakupowy. To z kolei przełoży się na szybsze złożenie zamówienia – tym bardziej że będziesz wybierał jedynie wśród produktów dostępnych od ręki. Jest to wygodny i praktyczny sposób kupowania rzeczy potrzebnych „na już”.

Na stronach internetowych sprzedawców pojawiają się także specjalne kategorie z produktami dostępnymi od ręki. Warto korzystać z takich ułatwień, gdy zależy Ci na jak najszybszej realizacji zakupu. Korzystając z udogodnień i składając zamówienie z przyspieszonym terminem wysyłki, możesz maksymalnie skrócić czas oczekiwania. Możesz mieć pewność, że produkty tekstylne znajdujące się w kategorii 24h trafią do Ciebie już następnego dnia.

Odzież reklamowa z dostawą w 24h – OpenWear

Gdy zamawiasz odzież w hurtowni, nie zapomnij o dokładnym określeniu jej wzoru, fasonu, koloru i rozmiaru. W sprzedaży online dostępne są od ręki bluzy, koszulki i akcesoria tekstylne takie jak torby reklamowe. Duży wybór takich produktów znajdziesz m.in. w hurtowni internetowej działającej pod adresem strony https://www.OpenWear.pl. Dostępne tam ubrania wykonane są z najlepszych materiałów. Precyzja szycia, staranne wykończenie i ogromna różnorodność oferty sprawiają, że klienci chętnie wybierają odzież reklamową od tego sprzedawcy.

Na stronie internetowej hurtowni możesz łatwo sprawdzić, ile sztuk odzieży w interesującym Cię fasonie i rozmiarze to produkty dostępne od ręki. Jeśli musisz zamówić większą liczbę ubrań, czas realizacji wydłuży się o kilka dni. Podobnie wygląda sytuacja z kolorystyką ubrań reklamowych. W sklepie znajdziesz dokładne informacje na temat aktualnej liczby dostępnych sztuk odzieży w danym kolorze.

Personalizowane ubrania reklamowe dostępne od ręki

Wszelkie indywidualne zamówienia dotyczące personalizacji odzieży realizowane są w określonym czasie. Wynika to z potrzeby przygotowania projektu, urządzeń i potrzebnych farb. W dobrych drukarniach rozbudowany park maszyn i kompletne wyposażenie pozwalają na realizację standardowych nadruków na odzieży od ręki. Zazwyczaj trwa to co najmniej kilka dni roboczych. Czas ten zależy od wielkości zamówienia. Można go jednak skrócić

Wbrew pozorom, możliwy jest także zakup ubrań z nadrukiem dostępnych od ręki. Będą one gotowe już następnego dnia. Usługa ekspresowego wykonania odzieży z nadrukiem obarczona jest dodatkową opłatą wynoszącą 20% wartości zamówienia znakowania. Wtedy czas realizacji zamówienia ulega skróceniu i trwa od 1 do 3 dni. Warto przy tym pamiętać o ograniczeniu w postaci liczby dostępnych sztuk koszulek czy bluz.

Jakie nadruki można realizować w trybie ekspresowym?

Niektóre technologie znakowania odzieży, np. sitodruk lub druk DTG mogą być wykonane szybciej niż inne, dzięki czemu możliwe jest maksymalne skrócenie czasu realizacji. Jednak istnieje też możliwość przyspieszenia terminu w przypadku haftu komputerowego na odzieży reklamowej, czyli koszulkach, czapkach i polarach. Przed złożeniem zamówienia warto upewnić się, czy na wybranej przez Ciebie odzieży możliwe jest wykonanie od ręki nadruku w określonej technologii.

Jak zamówić odzież reklamową z dostawą na drugi dzień?

Chcesz otrzymać swoje zamówienie następnego dnia? W tym celu musisz złożyć kompletne zamówienie poprzedniego dnia i dokonać zapłaty. Niestety, czasami większe zamówienia nie mogą być zrealizowane z uwagi na brak dostępności określonego produktu w magazynie. Zwróć uwagę na liczbę dostępnych sztuk odzieży. Takie informacje zwykle podawane są na stronie internetowej hurtowni odzieży reklamowej. Możesz też skontaktować się telefonicznie z wybranym sklepem i upewnić się, jak dokonać zakupu.

Niezwykle istotną kwestią jest termin uiszczenia zapłaty za zamówienie. Pamiętaj o tym, że pieniądze muszą zostać zaksięgowane na koncie sprzedawcy w dniu składania zamówienia, aby mogło być ono gotowe już kolejnego dnia. Hurtownia nie wyśle zamówienia dostępnego w 24h, jeśli cała kwota nie wpłynie na konto. W związku z tym musisz upewnić się, że skutecznie przelejesz całe zobowiązanie. Zwykły przelew bankowy wykonany po południu nie zostanie dostarczony tego samego dnia. Dlatego należy go uiścić do południa lub skorzystać z dodatkowo płatnej opcji ekspresowych przelewów.

Wybierz profesjonalną hurtownię odzieży reklamowej realizującą dostawy na drugi dzień. Wśród dostępnych od ręki produktów najczęściej można znaleźć damskie i męskie T-shirty, bluzy, koszulki polo, topy i czapki. Pamiętaj o tym, by upewnić się, że zamówienie zostało skutecznie złożone. Tylko wtedy będzie możliwa jego błyskawiczna realizacja.

Najtańsza Drukarnia Internetowa
Pomysłowe Gadżety Reklamowe
Znakowanie Odzieży Reklamowej