Szukasz odzieży turystycznej i sportowej? Sprawdź ofertę producenta Regatta

24 czerwca 2022 Autor: Anna Brzezińska
Ocena: -/5 (liczba ocen: 0)
/zdjecia/odziez-regatta.jpg 750 1200 20220624 Szukasz odzieży turystycznej i sportowej? Sprawdź ofertę producenta Regatta Szukasz odzieży turystycznej i sportowej? Sprawdź ofertę producenta Regatta Anna Brzezińska https://www.openwear.pl/favicon-196x196.png
szukasz-odziezy-turystycznej-i-sportowej-sprawdz-oferte-producenta-regatta.jpg
Szukasz odzieży turystycznej i sportowej? Sprawdź ofertę producenta Regatta

Dobra odzież sportowa to podstawa dla komfortowej i bezpiecznej aktywności fizycznej. Warto wybierać produkty sprawdzonych marek, ponieważ są one gwarancją jakości ubrań. Dzisiaj chcemy zaprezentować odzież Regatta. Producent ubrań Regatta jest wysoko ceniony od kilkudziesięciu lat. Sprawdź dlaczego oraz jakie elementy odzieży sportowej, turystycznej, i nie tylko, znajdziesz w naszym asortymencie.

Regatta – renomowana marka, o zasięgu globalnym

Regatta to brytyjska firma odzieżowa, słynąca głównie z ubrań sportowych i turystycznych, choć w rzeczywistości oferta producenta jest o wiele bogatsza. Przedsiębiorstwo zostało założone w 1981  roku. Od tego czasu znacznie się rozwinęło. Firma od lat konsekwentnie poszerza zakres działalności, wchodząc na coraz to nowe rynki. Obecnie produkowana przez Regatta odzież trafia do ponad 80 krajów na całym świecie. Co więcej, firma posiada również swoje oddziały w różnych krajach, także poza Wielką Brytanią. Jeden z nich znajduje się w Polsce, w okolicach Krakowa.

Marka Regatta jest dobrze rozpoznawalna zarówno wśród profesjonalistów, jak i amatorów. Sprawdza się doskonale podczas codziennych aktywności fizycznych, ciężkich treningów, a także wypraw turystycznych. Użytkownicy cenią ubrania Regatta za efektywność – produkowany przez Regatta polar rzeczywiście jest ciepły, a softshell męski Regatta zapewnia odpowiednią temperaturę ciała we wszystkich warunkach pogodowych.

Regatta softshell damski i męski

Oferowany przez firmę Regatta softshell damski i męski to kurtki spełniające najwyższe wymagania jakościowe. Warto byłoby jednak wytłumaczyć w tym miejscu, czym właściwie jest softshell. Mowa tutaj o nowoczesnym materiale, wykorzystywanym głównie do produkcji odzieży sportowej i turystycznej, czyli do tego, w czym specjalizuje się Regatta.

Softshell męski i damski różnią się w zasadzie tylko krojem, natomiast idea w obu przypadkach jest taka sama. Kurtka softshellowa powstała jako lepsza alternatywa dla ubioru typu hard shell. Składa się on z termoaktywnej bielizny, drugiej warstwy ocieplającej oraz trzeciej warstwy membranowej. Każda warstwa ma inne funkcje, aby wspólnie zapewnić odpowiednią temperaturę ciała, oddychalność, a przy tym ochronę przed chłodem, w tym również przed wiatrem. Odzież hard shell może dobrze pełnić swoje funkcje, jednak trzy warstwy to duża waga i spory dyskomfort, zwłaszcza w czasie aktywności fizycznej. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że Regatta oferuje również elementy, które z powodzeniem można wykorzystać jako hard shell. Niemniej o wiele wygodniejszym rozwiązaniem jest z pewnością wspomniany softshell.

Softshell to połączenie wszystkich funkcjonalności hard shell w jednej części garderoby. Tylko jedna warstwa to cieńsze ubranie i mniejsze obciążenie. Jednocześnie wybierając wysokiej jakości softshell, można mieć pewność, że kurtka ochroni przed chłodem, zapewni odpowiednią temperaturę ciała również w cieplejsze dni, odprowadzi pot, a także zabezpieczy przed wiatrem i deszczem.

Regatta – polar, odzież codzienna i wiele więcej

Oferowana przez Regatta odzież to nie tylko kurtki softshellowe. Firma posiada kompleksową ofertę, o czym możesz się przekonać, przeglądając nasz asortyment. Na uwagę zasługuje na przykład produkowany przez Regatta polar – doskonały na długie wyprawy górskie zimą. Ponadto Regatta produkuje wiele innych kurtek, bluz i spodni, których głównym zadaniem jest ochrona przed chłodem. Chcąc poznać wszystkie tego typu produkty marki Regatta, zapoznaj się z naszą ofertą odzieży tego producenta.

Ponadto w asortymencie producenta odzieży turystycznej i sportowej Regatta znajdują się również ubrania codzienne. Szczególnie polecamy koszulki polo z tkaniny pique. Oddychający materiał i elegancki krój to rozwiązanie dobre na każdą okazję, zarówno codzienną, jak i tę nieco bardziej oficjalną.

Warto wspomnieć również o odzieży roboczej od firmy Regatta. Odblaskowa kamizelka Regatta czy kurtka o tych samych właściwościach przyda się w każdej firmie budowlanej, a także w większości przedsiębiorstw przemysłowych. To niezastąpione wyposażenie specjalisty BHP, bez względu na to, w jakim konkretnie miejscu wykonuje on swoje czynności zawodowe. Wysoko cenione są też spodnie robocze. W naszej ofercie znajdziesz różne modele spodni roboczych tej marki. Niemniej niemal wszystkie posiadają następujące cechy:

  • nieprzemakalność,
  • liczne kieszenie,
  • wygodny krój,
  • wytrzymała tkanina – z polibawełny lub innego trwałego materiału,
  • wzmocnione szwy.

Regatta to dobry wybór

Oferowane przez Regatta: kurtka damska, polar Regatta czy też softshell męski tej marki, to odzież najwyższej klasy. Producent posiada już ponad 40 letnie doświadczenie, a niezawodność produktów jest potwierdzona przez ekspertów i tysiące zadowolonych użytkowników. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą produktów marki Regatta i wyboru odpowiednich elementów garderoby. W razie wątpliwości chętnie służymy poradą.

Najtańsza Drukarnia Internetowa
Pomysłowe Gadżety Reklamowe
Znakowanie Odzieży Reklamowej