Standard odzieży pracowniczej - czapki firmowe

30 września 2019 Autor: Mikołaj Grądecki
Ocena: -/5 (liczba ocen: 0)
/zdjecia/czapki-firmowe.jpg 750 1200 20190930 Standard odzieży pracowniczej - czapki firmowe Standard odzieży pracowniczej - czapki firmowe Mikołaj Grądecki https://www.openwear.pl/favicon-196x196.png
standard-odziezy-pracowniczej-czapki-firmowe.jpg
Standard odzieży pracowniczej - czapki firmowe

Kalendarzowa i astronomiczna jesień trwa już pełną parą. Trzeba więc pogodzić się, z faktem, że chłód i deszcz za oknem, to już regularne zjawisko, a nie tylko pogody wypadek przy pracy. Czas letniej odzieży już minął i to odpowiedni moment na to, aby przebudować zawartość służbowej garderoby. Prezentowane dziś produkty bardzo dobrze sprawdzą się podczas nadchodzącej jesieni czy zimy i będą świetnym uzupełnieniem gamy uniformów wykorzystywanych w Państwa firmie.

Nietypowy element odzieży służbowej

Czapki, bo to one są bohaterem dzisiejszego artykułu, to dość nietypowy element odzieży służbowej. Nie oznacza to jednak, że różnego rodzaju przedsiębiorstwa nie decydują się na wprowadzenie go do gamy swoich produktów. Warto zaoferować pracownikom pełne wyposażenie w zakresie tego kluczowego narzędzia pracy, jakim są firmowe uniformy. Takie działanie z pewnością wyróż bni Państwa na rynku, w końcu jednak stawianie na oryginalność zawsze jest opłacalne.

Podążając w tym kierunku, zaprezentuję Państwu produkty z najwyższej półki jeżeli chodzi o jakość wykonania. Jednak co istotne, dobrej jakości materiały i dbałość o detale bynajmniej nie oznaczają wysokiej ceny. Z własnego doświadczenia wiem, że pracownicy przykładają bardzo dużą wagę do dedykowanych im narzędziom pracy. Do tej grupy nie zalicza się tylko samochodu służbowego, telefonu czy laptopa. Narzędziem pracy jest także odzież służbowa. To ważne, aby była ona wysokiej jakości i zapewniała odpowiedni komfort. Jestem przekonany, że pracownik korzystający z wytrzymałych, dobrej jakości artykułów będzie bardziej zadowolony i z radością będzie korzystał z firmowych czapek także poza pracą. W ten sposób Państwa pracownik staje się ambasadorem marki, który poza, obowiązkiem użytkowania produktu jakim jest odzież robocza, z radością korzysta z niej także w czasie wolnym od obowiązków. Oczywiście ważne jest, aby wybrane produkty były oznakowane znakami firmowymi przedsiębiorstwa i innymi elementami bezpośrednio identyfikującymi prowadzoną działalnością lub organizowaną akcją. To sytuacja, gdzie obie strony wygrywają. Państwo, jako pracodawca, zyskujecie zadowolony personel, który promuje markę także w czasie wolnym, a pracownik dobrze wykonane akcesoria.

Co wybrać?

Dostępnych możliwości jest bardzo dużo, jednak z uwagi na chłodniejsze, jesienne dni i zbliżającą się zimę, najlepszym wyborem będą czapki zimowe. Chociaż dla klasycznych czapek z daszkiem może również znaleźć się zastosowanie. Jako hurtownia odzieży OpenWear.pl odpowiednio przygotowaliśmy się do nadchodzącego sezonu, dlatego bez obaw o dostępność towaru, mogą Państwo decydować się na zamówienie dowolnego modelu z oferty. W pierwszej kategorii na szczególną uwagę zasługuje model Myrtle Beach MB7128, dostępny w 4 kolorach. Wykonany jest w 100% z akrylu, który wyglądem bardzo przypomina wełnę. Materiał ten nie gniecie się – włókna są elastyczne, jest łatwy w pielęgnacji, nie uczula i co ważne nie jest atakowany przez mole, grzyby czy bakterie. Jest także odporny na działanie promieni słonecznych Ponadto ten model czapki charakteryzuje się szerokim mankietem w kontrastującym kolorze, a do tego jest wyjątkowo miękka i puszysta. Ciekawą propozycją jest także Atlantis GRBE, nr artykułu: AT794. Ta czapka dostępna jest w aż 5 kolorach. Wykonana jest w 100% z wysokiej jakości bawełny. Certyfikowana przędza bawełny organicznej sprawia, że ten model, to doskonały wybór dla wszystkich, którzy cenią sobie ekologiczne materiały.

Najtańsza Drukarnia Internetowa
Pomysłowe Gadżety Reklamowe
Znakowanie Odzieży Reklamowej