Sprawdzamy jakość odzieży reklamowej poszczególnych producentów

24 maja 2019 Autor: Piotr Zdun
Ocena: -/5 (liczba ocen: 0)
/zdjecia/sprawdzamy-jakosc-odziezy-reklamowej-poszczegolnych-producentow_1.jpg 750 1200 20190524 Sprawdzamy jakość odzieży reklamowej poszczególnych producentów Sprawdzamy jakość odzieży reklamowej poszczególnych producentów Piotr Zdun https://www.openwear.pl/favicon-196x196.png
sprawdzamy-jakosc-odziezy-reklamowej-poszczegolnych-producentow.jpg
Sprawdzamy jakość odzieży reklamowej poszczególnych producentów

Jeśli ktoś sądzi, że odzież reklamowa to marnej jakości ubrania – jest bardzo mocno w błędzie. Okazuje się bowiem, że wręcz przeciwnie często koszulki reklamowe biją na głowę to, co można znaleźć w klasycznych ofertach.

Oczywiście, jak to ze wszystkim bywa, jeśli w grę wchodzi jakość odzieży reklamowej są marki lepsze i gorsze, propozycje bardziej i mniej budżetowe i tak dalej. Chcąc rzucić naszym czytelnikom światło na to, jaka odzież reklamowa z dzisiejszych ofert zapewnia najlepszy stosunek ceny do jakości spojrzeliśmy nieco głębiej na to, co mają do zaproponowania poszczególni producenci.

Na „tapetę” poszły koszulki reklamowe brandów takich jak:

  • Anvil
  • Russel
  • Fruit of the loom
  • JHK
  • Slazenger
  • Sols
  • Henbury

Sprawdzając jakość odzieży reklamowej poszczególnych producentów doszliśmy do wniosku, że wszystkie trzymają poziom. Jednak skoro obiecaliśmy – oto kilka bardziej precyzyjnych informacji na ich temat.

Producenci koszulek reklamowych – co mają do zaproponowania?

Anvil  jest amerykańską marką, która trzyma fason dosłownie i w przenośni. Ich propozycje choć w naprawdę przystępnych cenach (już od kilku złotych za sztukę!) nie idą na kompromis, jeśli chodzi o jakość wykonania. Podobny poziom trzyma brytyjski producent odzieży reklamowej Russel – nic więc dziwnego, że tak liczne europejskie kraje importują sobie propozycje tej marki.

Kapitalnym przykładem wzorowego stosunku ceny do jakości są marki Fruit of the Loom oraz JHK, których właściwie nie trzeba nikomu przedstawiać, a i tak jest wszystko jasne. W końcu mamy tutaj do czynienia z brandem o blisko 30 letniej tradycji. Pozwolimy sobie jeszcze na koniec wspomnieć o Henbury, która podobnie jak powyższe marki świetnie się spisuje w temacie wysokiej klasy odzieży reklamowej. Odzież jaką posiadamy w naszej hurtowni odzieży reklamowej jest zawsze najlepszej jakości. Zawsze stawiamy na najlepszej jakości producentów, którzy zotali wymienieni w powyższym artykule. Zapraszamy do składania zarówno zamówień, jak i pytań, chętnie pomożey i doradzimy, nawet w najtrudniejszych przypadkach.

Najtańsza Drukarnia Internetowa
Pomysłowe Gadżety Reklamowe
Znakowanie Odzieży Reklamowej