Sportowa odzież reklamowa – jak ją wykorzystać w firmie?

16 marca 2017 Autor: Martyna Ciudzińska
Ocena: -/5 (liczba ocen: 0)
/zdjecia/blog1_—_kopia.jpg 750 1200 20170316 Sportowa odzież reklamowa – jak ją wykorzystać w firmie? Sportowa odzież reklamowa – jak ją wykorzystać w firmie? Martyna Ciudzińska https://www.openwear.pl/favicon-196x196.png
sportowa-odziez-reklamowa-jak-ja-wykorzystac-w-firmie.jpg
Sportowa odzież reklamowa – jak ją wykorzystać w firmie?

Wielu producentów odzieży reklamowej zdało sobie szybko sprawę z tego, jak popularne stało się uprawianie wszelkiego rodzaju dyscyplin sportowych. Marki z roku na rok poszerzają swoją ofertę funkcjonalnych koszulek sportowych i nie tylko! Pracodawcy natomiast coraz częściej zapewniają swoim pracownikom pakiety sportowe, organizują zawody firmowe oraz sponsorują wydarzenia takie jak maratony. Jak w dobie zdrowego stylu życia wykorzystać reklamową odzież sportową? Odpowiadamy. 

 

Wyjazdy integracyjne

Firmowe wyjazd integracyjny to nie tylko sposób na lepsze poznanie współpracowników, ale również czas, w którym organizowane są wszelkiego rodzaju gry zespołowe. Właśnie wtedy warto podarować pracownikom w prezencie koszulki do biegania. Poliestrowe koszulki sportowe są szybkoschnące oraz oddychające, co wpływa na niezwykłą wygodę oraz komfort w czasie ruchu. Jeśli podarujesz pracownikom takie funkcyjne koszulki z logo firmy, na pewno po powrocie do domu będą je nosić na siłownie, w czasie joggingu lub w trakcie uprawiania innych sportów. Taki miły gest zapewni firmie całoroczną reklamę.

koszulka sportowa

Firmowe zawody sportowe

Jeśli jeszcze nie organizujesz w swojej firmie zawodów sportowych, to najwyższy czas to zmienić! Tutaj również swoje zastosowanie znajdą poliestrowe koszulki z logo oraz bluzy sportowe. Na OpenWear.pl oznakujesz odzież sportową technikami dostosowanymi do tego typu tkanin; sublimacją oraz folią lateksową. Ponadto do wyboru masz również koszulki pochodzące od znanych producentów odzieży sportowej, które wpisują się w aktualne trendy.

reklamowe bluzy sportowe

Podpisz się pod zdrowym stylem życia!

A najlepszym sposobem na to jest sponsorowanie różnego rodzaju wydarzeń sportowych, takich jak maratony, mecze, czy rajdy. Tutaj Twoja firma ma duże pole do popisu, ponieważ może zasponsorować koszulki, spodenki, kamizelki odblaskowe, ale również czapki sportowe, które świetnie uwydatnią logo firmy!

czapki sportowe

Całoroczna reklama

Zdrowy tryb życia oraz ruch stał się obowiązującym trendem, co sprawiło, że wszelkiego rodzaju odzież sportowa weszła do codziennego użytku. Warto mieć to na uwadze i zainwestować w odzież sportową z logo firmy. Twoja firma nie tylko zyska na wizerunku, ale również osoba obdarowana będzie ją miło wspominać.

Najtańsza Drukarnia Internetowa
Pomysłowe Gadżety Reklamowe
Znakowanie Odzieży Reklamowej