Rodzaje koszulek męskich, jakie można zamówić w hurtowni odzieży

31 października 2023 Autor: Anna Brzezińska
Ocena: -/5 (liczba ocen: 0)
/zdjecia/koszulki-z-nadrukiem.jpg 750 1200 20231031 Rodzaje koszulek męskich, jakie można zamówić w hurtowni odzieży Rodzaje koszulek męskich, jakie można zamówić w hurtowni odzieży Anna Brzezińska https://www.openwear.pl/favicon-196x196.png
rodzaje-koszulek-meskich-jakie-mozna-zamowic-w-hurtowni-odziezy.jpg
Rodzaje koszulek męskich, jakie można zamówić w hurtowni odzieży

Myśląc o tym, by zaopatrzyć swoich pracowników w koszulki firmowe z nadrukiem, najlepiej wziąć pod uwagę współpracę z hurtownią. Kupując większą liczbę ubrań, możemy liczyć na atrakcyjną cenę. Ponadto szeroki wybór pozwoli wybrać model pasujący do charakteru pracy, temperatury otoczenia i kolorów marki.

Koszulki z logo nie są właściwie niczym nowym, bo sięga się po nie już od dawna. Jednak inwestycja w nie wiąże się z szeregiem zalet, dlatego posługuje się nimi wiele firm. Jakie spełniają funkcje i na jakie typy ubrań możemy liczyć, kiedy interesuje nas hurt koszulek?

Dlaczego zamówić koszulki z logo?

Wiele firm chce, by pracownicy mieli swoje uniformy. Najczęściej nie są to zwykłe gładkie koszulki, a takie, które mają różnego rodzaju nadruki – logo, hasło reklamowe, bądź grafikę. Odzież służbowa chroni przed zabrudzeniem i zniszczeniem osobistych ubrań personelu. Jednak nie chodzi tylko o to, by udostępnić pracownikom odzież. Są w tym również cele marketingowe. Przede wszystkim koszulki reklamowe będą promować firmę. Schludny i identyczny strój wszystkich pracowników podnosi prestiż.

Jeśli sklep jest duży, jest to również ułatwienie dla klientów go odwiedzających. Szukając osoby do pomocy przy doborze produktów lub znalezieniu na półce określonych towarów, klienci nie muszą zastanawiać się, kto jest z obsługi. Wystarczy, że rozejrzą się, kto nosi koszulki z nadrukiem sugerującym, że w danej firmie pracuje. O koszulkach można pomyśleć, kiedy zbliża się ważne wydarzenie branżowe lub targi. Ich obecność będzie fantastycznym uzupełnieniem stoiska.

Jak wybrać koszulki z nadrukiem, by dobrze spełniały swoje zadanie?

Hurtownia koszulek może zaproponować różne rozwiązania, o czym za moment się przekonamy. Jednak jeśli chcemy, by koszulki reklamowe pozwalały czerpać wszystkie zalety wymienione wyżej, muszą posiadać określone cechy. Ponieważ takie koszulki będą formą wizytówki i reklamy, nie możemy na nich oszczędzać. Mają być wysokiej jakości – nie mogą się mechacić, przebarwiać podczas prania ani rozciągać.

Przeglądając kolejne modele, w pierwszej kolejności zwracamy uwagę na materiał. Koszulka musi być przewiewna i wygodna. Najważniejsze, by pracownik czuł się w niej dobrze i mógł się skupić na wykonywanych obowiązkach. Druga kwestia to dobrze dobrana kolorystyka. Koncentrujmy się na modelach, które są spójne z kolorami naszej marki. Koszulka od razu ma się kojarzyć z firmą, a logo musi się na niej dobrze prezentować.

Jakie rodzaje koszulek może zaproponować hurtownia koszulek?

Wybierając koszulki firmowe z nadrukiem, warto wziąć pod uwagę porę roku i to, w jakich temperaturach przebywają pracownicy. Jeżeli kupujemy coś na teraz, czyli na jesień i zimę, a w miejscu pracy nie ma zbyt ciepło, to najlepiej sięgnijmy po koszulki z długim rękawem. Zapewnią lepszy komfort termiczny niż koszulki z krótkim rękawem. Te z kolei rewelacyjnie sprawdzają się wiosną i latem, kiedy jest zbyt ciepło. Mamy więc modele z krótkim i z długim rękawem, ale jeśli dobrze poszukamy, to znajdą się również koszulki bez rękawów. Są dobrą propozycją na przykład dla trenerów i pracowników siłowni, których praca wiąże się z intensywnym wysiłkiem fizycznym.

Koszulki można podzielić nie tylko ze względu na długość rękawów, ale też rodzaj dekoltu. W zależności od tego, jakie mamy oczekiwania, może on być okrągły albo w kształt litery V. Sam nadruk może znajdować się na plecach, klatce piersiowej, na boku i na rękawach.

Koszulka z nadrukiem nie tylko jako odzież służbowa

Przeglądając ofertę hurtowni koszulek, najczęściej robimy to pod kątem zakupu odzieży służbowej do firmy. Jednak może być to także ciekawa propozycja dla osób prywatnych. Ponieważ w hurtowniach stosuje się różne technologie nanoszenia nadruku, możemy zaprojektować indywidualną koszulkę dla bliskiej osoby. To oryginalny pomysł na prezent na wiele okazji. Tak samo sprawdzi się, kiedy planujemy imprezę tematyczną i chcemy, by uczestnicy ubrali się podobnie. Jest to więc propozycja na przykład na wieczór kawalerski.

Najtańsza Drukarnia Internetowa
Pomysłowe Gadżety Reklamowe
Znakowanie Odzieży Reklamowej