Po co firmie odzież reklamowa z logo?

28 listopada 2016 Autor: Maria Dziublewska
Ocena: -/5 (liczba ocen: 0)
/zdjecia/glowne.jpg 750 1200 20161128 Po co firmie odzież reklamowa z logo? Po co firmie odzież reklamowa z logo? Maria Dziublewska https://www.openwear.pl/favicon-196x196.png
po-co-firmie-odziez-reklamowa-z-logo.jpg
Po co firmie odzież reklamowa z logo?

Odzież reklamowa z logotypem firmy przez wielu menadżerów od razu kojarzona jest z ogromnymi, co więcej bezsensownymi wydatkami. To błędne rozumowanie czasami pozbawia firmie wielu elementów, na które bardzo pozytywnie patrzą klienci. Tego typu rozwiązania najczęściej kojarzą nam się z ogromnym korporacjami, które zatrudniają po kilkaset pracowników. Warto pomyśleć o zastosowaniu takiego rozwiązania prowadząc nawet małą firmę, odzież promocyjna może przynieść same korzyści właścicielowi, nie powodując wielkich nakładów.

Odzież firmowa dla pracowników

Niech Twoja marka zostanie w umysłach klientów jak najdłużej!

Każdy właściciel firmy marzy o tym, żeby klienci pamiętali o jego marce jak najdłużej, żeby kojarzyli jej logo i zasady funkcjonowania. Nie ma w tym nic dziwnego. Jednak zastanówmy się, jak dużo małych firm osiąga tak dużą rozpoznawalność wśród swoich klientów? No właśnie, tutaj pojawia się chwila zastanowienia i smutna odpowiedź - niewiele. Zdecydowana większość naszego społeczeństwa to wzrokowcy. Lepiej zapamiętujemy obrazy, grafiki i różnego rodzaju rysunki. Właśnie dlatego odbiory Twoich produktów lub usług lepiej zapamiętają Twoje logo i Twoją firmę, kiedy zobaczą logotyp Twojej firmie na koszulce, czapce albo bluzie. Buduje to pozytywne dobre wrażenie, którego ja wiemy, nie da się zrobić ponownie. Wpływa na zaufanie do firmy, pamiętajmy, że dobrze ubrany pracownik to przede wszystkim wizytówka firmy.

Odzież firmowa dla pracowników

Skorzystaj z darmowej reklamy!

Każdy z marketing menadżerów głowi się i troi, żeby wymyślić taką reklamę, która zostanie w umysłach odbiorców jak najdłużej, a razem z reklamą również logo. Skomplikowane działanie reklamowe owszem przynoszą spore efekty, ale czasami oślepieni przez nowoczesne technologie, zapominamy o najprostszych i tradycyjnych rozwiązaniach. Klient wodząc logo firmy na koszulce, czapce, bluzie, czy koszuli od razu je zapamiętuje. Jest to reklama, za którą płacimy tylko raz (za znakowanie i odzież). Odzież firmowa z nadrukiem pomoże nam utrwalić wizerunek firmy u klientów, jest to również sposób na pozyskanie nowych odbiorców. Pracownik w odzieży reklamowe wzbudza zaufanie i wpływa na poziom świadomości marki u naszych konsumentów.

 

Najtańsza Drukarnia Internetowa
Pomysłowe Gadżety Reklamowe
Znakowanie Odzieży Reklamowej