OpenWear z myślą nie tylko o ludziach.

23 stycznia 2018 Autor: Stanisław Ruta
Ocena: -/5 (liczba ocen: 0)
/zdjecia/dog-734689_1280_1.jpg 750 1200 20180123 OpenWear z myślą nie tylko o ludziach. OpenWear z myślą nie tylko o ludziach. Stanisław Ruta https://www.openwear.pl/favicon-196x196.png
openwear-z-mysla-nie-tylko-o-ludziach.jpg
OpenWear z myślą nie tylko o ludziach.

Opiekunowie zwierząt są coraz częstszymi grupami, do których chcą docierać firmy. Jednakże grupa ta, staje się coraz bardziej świadoma, przez co dba o to, aby ich zwierzęta otrzymywały dobrej jakości jedzenie oraz gadżety.

Zwiększona świadomość opiekunów psów powoduje, iż gadżety reklamowe skierowane do tej grupy odbiorców muszą być dokładnie przemyślanie, ponieważ słabej jakości przekąski, czy gadżety reklamowe dla psów, mogą spowodować, że ich opiekunowie negatywnie odbiorom Państwa markę.

Praktyczna odzież reklamowa dla psów

Opiekunowie psów z pewnością docenią kamizelki odblaskowe, która może uratować życiu psu życie. Taki gadżet reklamowy z pewnością zadowoli opiekunów psów, ponieważ zapewnia od bezpieczeństwo psu. Kamizelki możemy przygotować dla Państwa w rozmiarach S, M oraz L. Dokładne informacją znajdą Państow po kliknięciu w poniższe zdjęcie.

odzież reklamowa dla psa odblaskowa

Każdy z nas lubi odpocząć na czymś wygodnym, nie inaczej jest również z psami. Maty dla psów możemy wzbogadzić o nadruk bądź haft z Państwa logiem. Maty są wykonane w 100% z poliestru, a ich wymiary to 50x70 cm. Psy z pewnością docenią komfort leżenia na tych matach.

odzież reklamowa dla psa


Od czasu do czasu należy wykąpać psa. Również w tym aspekcie życia opiekuna mogą Państwo pojawić się jako marka. W ofercie OpenWear znajdą Państwo koce dla psa z naszytą kieszenią i wyhaftowaną kością. Gramatura koca to 270g/ m2, a materiał z którego powstał to poliester.

odzież reklamowa dla psa

Dlaczego warto inwestować w powyższe akcesoria dla psów?

W porównaniu do smakołyków, są to długotrwałe produkty. Smakołyki zostaną zjedzone, a opakowanie następnie wyrzucone. Przy wyborze smakołyków ważna jest ich jakość i skład, który nie będzie zawierał pustych kalorii. W przypadku odzieży reklamowej dla psów nie muszą Państwo martwić się o skład produktów. Dodatkowo są to akcesoria przydatne i wartościowe, co z pewnością docenią osoby obdarowane.

Najtańsza Drukarnia Internetowa
Pomysłowe Gadżety Reklamowe
Znakowanie Odzieży Reklamowej