Odzież reklamowa w modnym wydaniu

02 grudnia 2016 Autor: Maria Dziublewska
Ocena: -/5 (liczba ocen: 0)
/zdjecia/reklamowe_modne_glowne.jpg 750 1200 20161202 Odzież reklamowa w modnym wydaniu Odzież reklamowa w modnym wydaniu Maria Dziublewska https://www.openwear.pl/favicon-196x196.png
odziez-reklamowa-w-modnym-wydaniu.jpg
Odzież reklamowa w modnym wydaniu

Z odzieżą reklamową bywa bardzo różnie. Czeto kojarzy nam się za dużymi T-shirtami, na których nanoszone jest logo firmy. Jest to mit, który zasłużenie pojawił się na przestrzeni ostatnim kilkunastu lat w branży eventowej i reklamowej. Jednak nasze możliwości dzisiaj są już zupełnie inne, a odzież reklamowa może się prezentować naprawdę modnie i stylowo. Odzieżą reklamową można się dowolnie bawić i dopasowywać do odpowiedniej okazji, w której jest wykorzystywana.

Koszulka nie musi być nudna

Dobór odpowiedniego T-shirtu to wcale nie jest taka łatwa sprawa. Wszyscy doskonale znamy standardowe, reklamowe koszulki bez tali w za dużym rozmiarze. By pracownicy wyglądali odpowiednio profesjonalnie należy skupić się na odpowiednim modelu oraz kolorze, nie tylko koszulki, ale również spodni, spódnicy lub butów. Damskie koszulki reklamowe to nie takie „hop siup”, by kobiety wyglądały w pracy estetycznie i profesjonalnie od razu możemy wykluczyć standardowe T-shirty. Wybierzmy coś bardziej kobiecego, zdecydujmy się na taliowany fason, dekolt w serek również będzie prezentował się dużo lepiej niż zaokrąglony.

Monda koszulka reklamowa

Bluzy w modnym wydaniu

Odzież reklamowa czasami musi ochronić pracowników przed zimnem, to jasne szczególnie w okresie jesienno-zimowym. Nasi klienci często decydują się na standardowe bluzy reklamowe, które wcale nie muszą być takie oczywiste. Wystarczy połączyć je z odpowiednim obuwiem i spodniami lub spódniczką, by pracownik wyglądał modenie, a przede wszystkim, żeby czuł się wygodnie na swoim stanowisku pracy.

Modne bluzy reklamowe

Drugie życie polówek

Po modowym szale na koszulki polo, który był wszech obecny w latach dziewięćdziesiątych, ten fason trochę nam się znudził. Jednak po ponad dekadzie znów wraca na salony, gwarantujemy, że polo przestał już kojarzyć się z bogatymi miłośnikami gry w golfa. Reklamowa koszulka polo powinna być odpowiednio skomponowana z delikatnie przetartymi dżinsami, by nie wydawała się nudna.

Koszulka reklamowa polo

Dbajmy o całość, nie tylko o koszulki!

Szukając odzieży reklamowej skupy się na kilku rzeczach. Przede wszystkim wybierajmy stylowe fasony, które dzięki swojej klasyce zawsze są modne. Co więcej? Nie skupiajmy się tylko na koszulce, pamiętajmy, ze klienci patrzą na naszych pracowników w całości, a nie tylko od pasa w górę. Dlatego wybierając odpowiedni T-shirt promocyjny pomyślmy o odpowiedniej spódnicy, spodniach czy obuwiu.

Modna odzież reklamowa

Najtańsza Drukarnia Internetowa
Pomysłowe Gadżety Reklamowe
Znakowanie Odzieży Reklamowej