Odzież firmowa z logo - zamów odzież dla pracowników

18 lutego 2022 Autor: Anna Brzezińska
Ocena: -/5 (liczba ocen: 0)
/zdjecia/odziez-firmowa-z-logo.jpg 750 1200 20220218 Odzież firmowa z logo - zamów odzież dla pracowników Odzież firmowa z logo - zamów odzież dla pracowników Anna Brzezińska https://www.openwear.pl/favicon-196x196.png
odziez-firmowa-z-logo-zamow-odziez-dla-pracownikow.jpg
Odzież firmowa z logo - zamów odzież dla pracowników

Ujednolicenie ubioru pracowników sprawi, że Twoja firma będzie postrzegana jako profesjonalna, nawet jeśli prowadzisz mały biznes i zatrudniasz niewielu ludzi. Odzież firmowa z logo będzie też świetną reklamą i sprawi, że marka będzie łatwo rozpoznawalna oraz zapadnie klientom w pamięć. Dzięki dostępnym na rynku rozwiązaniom z łatwością zamówisz ubrania dla pracowników.

Gra w jednej drużynie - odzież firmowa z logo dla pracowników

Jednorodne stroje są symbolem przynależności do danej firmy. To świetny sposób, żeby pokazać pracownikom, że są ważni dla marki i przyczyniają się do tworzenia jej wizerunku. Identyczna odzież firmowa z logo dla każdego pracownika będzie też zacierała ewentualne różnice społeczno-ekonomiczne, dając świadomość równości. Odzież firmowa z logo dopasowana do zadań wykonywanych w firmie zapewni też bezpieczeństwo w pracy, ograniczając modowe wybryki pracowników.

Jaką odzież firmową wybrać? Koszulka, spodnie czy bluza?

Wybierając strój dla pracowników, najlepiej kierować się przeznaczeniem odzieży firmowej. Pracownicy będą je nosić w biurze, pracując przy komputerze? Postaw na wygodne, ale zachowujące elegancki wygląd koszulki polo. Jeżeli Twoja firma opiera się na bezpośrednim kontakcie z klientem, warto zadbać o elegancję, co zapewni koszula z niewielkim haftem. To rozwiązanie zapewni też zachowanie jednolitego dress codu. Dla pracowników fizycznych wygodne będą koszulki i bluzy z logo, a także spodnie dresowe. W hurtowni odzieży firmowej dostępne są też ubrania ochronne dla osób pracujących w niebezpiecznych warunkach.

Estetyka i funkcjonalność - dobór kolorów i grafiki

Odpowiednio zaprojektowania odzież firmowa z logo przedsiębiorstwa będzie nie tylko służyła pracownikom, ale może być świetną reklamą. Kluczem jest przyciągająca wzrok grafika lub chwytliwy slogan pozostający w pamięci. Drugą rzeczą, o którą musisz zadbać, jest estetyka odzieży firmowej. Kolory nie powinny się gryźć i być neutralne, by pasowały każdemu typowi urody. Pamiętaj, że jak Cię widzą, tak Cię piszą i to, co umieścisz na stroju, będzie definiowało Twoją markę. Zachowaj umiar i profesjonalizm, a zyskasz klientów i podniesiesz rangę swojego przedsiębiorstwa.

Sposób nanoszenia logo - haft czy nadruk?

Kolejnym krokiem jest wybór pomiędzy nadrukiem a haftem. Ten pierwszy będzie dobry przy dużych, kolorowych logach, posiadających dużo elementów lub gdy chcesz na umieścić wiele elementów w różnych miejscach. Jest to tez nieco tańsza opcja. Z kolei haft jest doskonały do mniejszych motywów o regularnych kształtach i napisów. Wyhaftowane logo doda też elegancji i luksusu Twojej odzieży firmowej, jest bardziej odporne na pranie i czynniki zewnętrzne.

Brak pomysłu? Zapytaj pracowników o zdanie

Nie jesteś pewien, jaką odzież firmową z logo wybrać dla swoich pracowników? Przeprowadź ankietę, co chcieliby nosić. Unikniesz niezadowolenia i dobierzesz ubiór zgodnie z preferencjami pracowników. Pytając ich o opinie, dasz im poczucie decyzyjności, a co za tym idzie, będziesz odbierany jako osoba szanująca swoich podwładnych i dbająca o komfort ich pracy. Dobrym rozwiązaniem jest anonimowa ankieta pozwalająca na uzyskanie rzetelnych informacji i dbająca o prywatność zatrudnionych osób.

Krok w kierunku rozwoju przedsiębiorstwa

Dając pracownikom odzież firmową z logo marki, nadajesz jej pewną formę. Zadbanie o odpowiedni ubiór pracowników sprawia, że Twoja firma będzie odbierana jako poważna i dbająca o swoich klientów. Nadasz jej też wiarygodności, a kontrahenci chętniej skorzystają z Twoich usług. Odzież z logo to więc nie tylko reklama, ale integralna część Twojej firmy, budująca jej wizerunek.

Najtańsza Drukarnia Internetowa
Pomysłowe Gadżety Reklamowe
Znakowanie Odzieży Reklamowej