Najmodniejsze w tym sezonie czapki z daszkiem dla Twoich pracowników!

21 grudnia 2016 Autor: Martyna Ciudzińska
Ocena: -/5 (liczba ocen: 0)
/zdjecia/czapka_dasek_meska_ow_1.jpg 750 1200 20161221 Najmodniejsze w tym sezonie czapki z daszkiem dla Twoich pracowników! Najmodniejsze w tym sezonie czapki z daszkiem dla Twoich pracowników! Martyna Ciudzińska https://www.openwear.pl/favicon-196x196.png
najmodniejsze-w-tym-sezonie-czapki-z-daszkiem-dla-twoich-pracownikow.jpg
Najmodniejsze w tym sezonie czapki z daszkiem dla Twoich pracowników!

Czapki z daszkiem kiedyś były kojarzone z nieciekawym towarzystwem. To się jednak zmieniło i od niedawna taki typ czapki stał się tym najmodniejszym. Czapki reklamowe to idealny dodatek do odzieży promocyjnej dla Twoich pracowników. Możesz ją oznakować w odpowiedni dla siebie sposób i wybrać idealny wzór, wtedy każdy pracownik będzie nosił ten dodatek z wielką chęcią.

Chroni przed słońcem i wygląda świetnie!

Czasami musimy zadbać o ochronę naszych pracowników, czapka z daszkiem to idealne rozwiązanie, kiedy Twój pracownik pracuje w pocie czoła cały dzień na zewnątrz. Nie dość, że ochronisz swojego pracownika przed promieniami słonecznym, to dodatkowo sprawisz, że ten modny dodatek będzie reklamował Twoją markę, szczególnie, gdy stworzysz czapkę ze znakowaniem.

<Promocyjna czapka z daszkiem

Dość już nudnych rozwiązań

Czapka reklamowa z daszkiem sprawdzi się nie tylko wtedy, gdy Twoi pracownicy pracują na zewnątrz. Jeśli prowadzisz własną siłownię, sklep odzieżowy lub piekarnię, to należałoby pomyśleć nad tym, czy nie warto urozmaicić nudnych uniformów pracowniczych w coś świeżego, co wygląda nietuzinkowo, spełnia swoje zadanie, a dodatkowo jest modne i zwraca uwagę Klientów. Co więcej, taki dodatek pasuje do każdego typu odzieży reklamowej, dlatego nie musisz się obawiać o to, że czapka z daszkiem nie będzie pasowała do koszulek albo bluz Twoich pracowników, ponieważ jest ona uniwersalna.

Winter is coming!

W naszym asortymencie znalazły się także zimowe czapki z daszkiem, które sprawdzą się doskonale na chłodne dni. Twój pracownik ochroni swoje uszy przed mrozem oraz zachowa ciepło. Ważne jest, aby dbać o ich komfort pracy, dlatego warto zainwestować w ciepłą czapkę z daszkiem dla każdego pracownika. Wybierając odpowiednią czapkę, zastanów się czy będzie funkcjonalna i spełni swoje wszystkie zadania, a także sprawdź czy kolor będzie współgrał z odzieżą reklamową Twojej firmy.

Zimowe czapki z daszkiem

Najtańsza Drukarnia Internetowa
Pomysłowe Gadżety Reklamowe
Znakowanie Odzieży Reklamowej