Koszulki firmowe dla branży gastronomicznej

22 lipca 2019 Autor: Piotr Zdun
Ocena: -/5 (liczba ocen: 0)
/zdjecia/koszulki-firmowe-dla-branzy-gastronomicznej.jpg 750 1200 20190722 Koszulki firmowe dla branży gastronomicznej Koszulki firmowe dla branży gastronomicznej Piotr Zdun https://www.openwear.pl/favicon-196x196.png
koszulki-firmowe-dla-branzy-gastronomicznej.jpg
Koszulki firmowe dla branży gastronomicznej

Zrób profesjonalne wrażenie od momentu otwarcia drzwi swojej restauracji, pamiętając o marce i celu przy wyborze koszulek firmowych dla branży gastronomicznej.

Hurtownia odzież dla gastronomii

Czy wiesz, że w Polsce każdego dnia jest otwierany nowy lokal gastronomiczny? Aby odnieść sukces na tym rynku, Twoja restauracja musi się wyróżniać. Styl odzieży jaką wybierzesz dla swojego zespołu musi odzwierciedlać tożsamość Twojej marki. Podobnie jak w przypadku każdego biznesu, jednolita odzież dla gastronomii jest niesamowicie ważnym aspektem, jeśli chodzi o imponowanie klientom.

Wybrany styl będzie w dużej mierze zależał od przekazywanej iadomości. Na przykład, jeśli chcesz przyciągnąć klientów z najwyższej półki, założenie koszulki nie zadziała – ale jeśli specjalizujesz się w gastronomi typu street food koszulki firmowe są jak najbardziej wskazane. O czym jeszcze pamiętać patrząc na koszulki reklamowe dla swoich pracowników?

Jakość, higiena, estetyka

Jeśli chcesz, aby Twój personel wyglądał profesjonalnie, wybierz wysokiej jakości koszulki. W przypadku zaopatrywania zespołu w takowe zawsze dobrym pomysłem jest zapewnienie minimum dwóch sztuk na pracownika, na wypadek gdyby trzeba było w trakcie pracy wymienić na nową. Nie zapomnij też o dopasowanych akcesoriach, takich jak fartuchy – jeśli to restauracja dla droższej klienteli. Z drugiej strony, być może prowadzisz zwykłą kawiarnię, gdzie wszyscy są mile widziani. Możesz wybrać jednolity strój dla pracowników restauracji, który jest bardziej wyluzowany, ale nadal chcesz, aby personel wyglądał profesjonalnie i schludnie.

Tutaj idealnie sprawdzą się propozycje takie jak:

  • model perfect pro tree
  • cool power pro polo
  • koszulka polo coolweav

Pamiętaj równocześnie, że nawet koszulka w dość causalowym stylu nadal musi być ubraniem trwałym, zmywalnym i odpornym na plamy. Liczy się tutaj jakość materiałów, z których dana koszulka jest wykonana – taka, która przekłada się an to, iż koszulka zachowa swój kształt, pomimo sporego zużycia i częstego prania, co w branży gastronomicznej jest nieuniknione.

Najtańsza Drukarnia Internetowa
Pomysłowe Gadżety Reklamowe
Znakowanie Odzieży Reklamowej