Jaki rodzaj znakowania najlepiej sprawdzi się na odzieży sportowej?

31 października 2023 Autor: Anna Brzezińska
Ocena: -/5 (liczba ocen: 0)
/zdjecia/znakowanie-odziezy-sportowej.jpg 750 1200 20231031 Jaki rodzaj znakowania najlepiej sprawdzi się na odzieży sportowej? Jaki rodzaj znakowania najlepiej sprawdzi się na odzieży sportowej? Anna Brzezińska https://www.openwear.pl/favicon-196x196.png
jaki-rodzaj-znakowania-najlepiej-sprawdzi-sie-na-odziezy-sportowej.jpg
Jaki rodzaj znakowania najlepiej sprawdzi się na odzieży sportowej?

Prowadzisz firmę i chcesz wypromować markę? Szukasz sposobu, by Twoje logo stało się rozpoznawalne? A może prowadzisz siłownię, otwierasz sklep ze sprzętem lub organizujesz sportowe wydarzenie? Jedno jest pewne - szukasz koszulek sportowych dla personelu lub odzieży sportowej dla zawodników, lub do promocji eventu. Znakowanie odzieży sportowej nazwą i logo marki to bardzo dobre rozwiązanie i sprawdzi się ono idealnie. Trzeba jednak pamiętać, że odzież powinna być dobrej jakości, a znakowanie trwałe i wytrzymałe. Niezwykle ważna jest technika znakowania odzieży w zależności od materiału i potrzeby. Wówczas ubranie znakomicie się prezentuje nie tylko w pracy, ale też na towarzyskim spotkaniu.

Znakowanie odzieży sportowej - Jakie techniki znakowania sprawdzą się najlepiej?

Koszulki sportowe, czapki, bluzy czy polary z widocznym nadrukiem z logo marki świetnie się sprawdzają przy promocji wydarzeń sportowych, w roli ubrań służbowych lub też firmowych gadżetów reklamowych. Znakowanie odzieży wykonuje się wieloma technikami, m.in. sitodrukiem, haftem komputerowym, sublimacją i drukiem cyfrowym DTG lub też folią flex i flock oraz folią lateksową, lecz do znakowania odzieży sportowej, a w szczególności sportowych koszulek, nie nadają się wszystkie, ale tylko niektóre. Metody znakowania odzieży zawsze dobiera się w zależności od potrzeby. Istotny jest m.in. rodzaj materiału, przeznaczenie odzieży, nakład, kolory czy wielkość projektu. Jakie metody będą odpowiednie do znakowania odzieży sportowej i czym się charakteryzują? Odpowiedź poniżej, w naszym artykule.

Znakowanie odzieży sportowej sitodrukiem

Sitodruk to jedna najtrwalszych metod znakowania odzieży, która sprawdzi się również w przypadku koszulek sportowych i innych części garderoby. Sitodruk cechuje się przede wszystkim znakomitą trwałością i wytrzymałością. Znakowanie jest bardzo odporne na częste noszenie i pranie, dzięki czemu prezentuje się świetnie i długo z nami pozostanie. Co więcej, technika doskonale oddaje głębię kolorów i odzwierciedla projekty wielokolorowe, jeśli więc planujesz umieścić na materiale nadruki kolorowe, to sitodruk sprawdzi się doskonale. Warto jednak pamiętać, że metoda druku sitowego jest bardziej opłacalna przy większym zamówieniu. Istnieje oczywiście możliwość wykonania nadruku przy mniejszym nakładzie, lecz w takim przypadku musimy się liczyć z nieco wyższą ceną.

Znakowanie odzieży sportowej metodą sublimacji

Sublimacja to metoda, która jest niemal specjalnie stworzona do znakowania odzieży sportowej. Ponieważ nadruk praktycznie wnika w tkaninę, znakowanie jest niezwykle trwałe i wytrzymałe, a przy tym bardzo odporne na częste noszenie i pranie. Nadruk przepuszcza powietrze, jest niewyczuwalny w dotyku, dzięki temu koszulka świetnie wygląda i znakomicie się zaprezentuje, zarówno na nas, jak i na naszym pracowniku. Jeśli więc zależy Ci przede wszystkim na tym, aby odzież nie straciła swoich funkcji, to wybierz sublimację, gdyż sprawdzi się doskonale!

Znakowanie odzieży sportowej folią flex, flock oraz folią lateksową

Folią flex, flock oraz folią lateksową również możemy oznakować odzież sportową. Folie nadają się doskonale, a efekty na pewno będą bardzo ciekawe.  Tą metodą możemy oznakować koszulkę sportową grafiką jednokolorową lub wielokolorową, jak również neonową, brokatową lub odblaskową. W zależności od projektu i potrzeby dobiera się odpowiednią folię do znakowania odzieży. Folia flock przypomina w dotyku zamsz. Folią lateksową wykonamy wielokolorowe napisy czy logo. Natomiast folią flex możemy wykonać zarówno proste, jednokolorowe projekty, jak i uzyskać odblaskowe, neonowe lub brokatowe efekty!

Najtańsza Drukarnia Internetowa
Pomysłowe Gadżety Reklamowe
Znakowanie Odzieży Reklamowej