Jak wybrać znakowanie odzieży reklamowej?

15 stycznia 2018 Autor: Stanisław Ruta
Ocena: -/5 (liczba ocen: 0)
/zdjecia/p1080096.jpg 750 1200 20180115 Jak wybrać znakowanie odzieży reklamowej? Jak wybrać znakowanie odzieży reklamowej? Stanisław Ruta https://www.openwear.pl/favicon-196x196.png
jak-wybrac-znakowanie-odziezy-reklamowej.jpg
Jak wybrać znakowanie odzieży reklamowej?

Znakowanie odzieży reklamowej jest równie ważne, co wybór jej jakości, ponieważ połączenie nadruku oraz odzieży reklamowej buduje spójny wizerunek. Mało kiedy ludzie rozkładają ocenę danego produktu na wiele czynników np. oceniają jakość odzieży reklamowej, nadruk oraz formę wręczenia. Zazwyczaj oceniamy za całokształt, dlatego każdy element musi być dopracowany.

Metody znakowania odzieży reklamowej

W momencie wybrania odpowiedniej odzieży reklamowej, należy zdecydować się na odpowiednią technikę nanoszenia nadruku. Do najpopularniejszych sposobów znakowania odzieży reklamowej możemy zaliczyć:

  • Druk cyfrowy
  • Sitodruk
  • Haft komputerowy
  • Folia flex i flock

odzież reklamowa na hafcie komputerowym


Jak wybrać firmę do znakowania odzieży reklamowej

Wybór firmy, która oferuje Państwu znakowanie odzieży reklamowej jest bardzo ważny, co postaramy się Państwu przekazać na przykładzie koszulek. Na rynku dostępne jest wiele rodzai koszulek z tym samym składem surowców. Jednakże rodzai bawełny jest wiele, przez co nadruk na nich może inaczej wyglądać.

Dlatego najlepiej jest, gdy dana firma oferuje Państwu odzież reklamową oraz znakowanie odzieży reklamowej. Takie połączenie usług sprawia, że firma ma doświadczenie w znakowaniu danej odzieży, dzięki czemu znakowanie zostanie wykonane perfekcyjnie, tak jak w przypadku naszych usług.

odzież reklamowa na tunelu suszącym

Jaką metodę znakować odzież reklamową?

Dzięki bogatej ofercie metod znakowania odzieży, którą Państwu proponujemy jesteśmy w stanie przedstawić optymalne rozwiązania.

Druk cyfrowy - w przypadku druku cyfrowego, należy używać materiałów, których temperatura topnienia wynosi poniżej 180 stopni. W innym przypadku materiał może stracić na jakości w tunelu suszącym.

Sitodruk -  jest bardzo uniwersalną metodą znakowania odzieży reklamowej, lecz znakowanie aksamitów tą metodą może zabić potencjał tego materiału premium poprzez swój ciężar farby.

Haft komputerowy - w przypadku materiałów wodoodpornych świetnie nadaje się haft komputerowy, który jest jedną z najbardziej wytrzymałych metod znakowania odzieży reklamowej.

Powyższe przykłady są kroplą wody w morzu, ponieważ każda metoda znakowania odzieży reklamowej posiada plusy, a także minusy. Jednakże nie muszą Państwo teraz spędzić dziesiątek godzin, aby wybrać najlepszą metodę znakowania, wystarczy, że skontaktują się Państwo z nami. Doradzimy Państwu, jakie metody znakowania odzieży reklamowej należy wybrać do danego gatunku materiału wraz z alternatywami.

Najtańsza Drukarnia Internetowa
Pomysłowe Gadżety Reklamowe
Znakowanie Odzieży Reklamowej