Jak dbać o komfort pracowników w upalne dni? Odzież firmowa na lato

04 sierpnia 2017 Autor: Martyna Ciudzińska
Ocena: -/5 (liczba ocen: 0)
/zdjecia/erh.jpg 750 1200 20170804 Jak dbać o komfort pracowników w upalne dni? Odzież firmowa na lato Jak dbać o komfort pracowników w upalne dni? Odzież firmowa na lato Martyna Ciudzińska https://www.openwear.pl/favicon-196x196.png
jak-dbac-o-komfort-pracownikow-w-upalne-dni-odziez-firmowa-na-lato.jpg
Jak dbać o komfort pracowników w upalne dni? Odzież firmowa na lato

 Komfort pracowników jest niezwykle ważny, ponieważ wpływa na ich samopoczucie, co z kolei ma wpływ na ich wydajność. Właśnie, dlatego tak ważne jest zapewnienie im komfortu w czasie upalnych dni. Jeśli zainwestowałeś w odzież firmową, ale nie do końca przemyślałeś tego, że nie w każdym sezonie może się ona sprawdzić, to warto zainwestować również w lekką odzież dla pracowników, którzy nie koniecznie mogą się czuć dobrze w długich spodniach w trakcie letnich upałów. Jakie więc ubrania firmowe sprawdzą się doskonale w trakcie upałów?

Koszulki bez rękawów

Ten rodzaj koszulek będzie doskonałym zamiennikiem dla koszulek z długim rękawem czy koszulek z krótkim rękawem (nawet ten rodzaj, może okazać się niekomfortowy w upalne dni). O ile Twoja działalność nie wymaga od pracowników eleganckiego dress codu, a wręcz przeciwnie – prowadzisz firmę, w której luźny strój to cześć wizerunku firmy, to tank topy firmowe będą strzałem w dziesiątkę. Oznakuj koszulki bez rękawów logo swojej firmy, a sprawdzą się one doskonale!

koszulki dla pracowników

Czapki z daszkiem

Czapki firmowe sprawdzą się idealnie, jeśli Twoi pracownicy pracują na świeżym powietrzu. W upalne dni wręcz wskazana jest ochrona głowy, bo jej brak może mieć nieprzyjemne skutki. Czapki z logo firmy to doskonały dodatek do odzieży firmowej, ponieważ poza tym, że wpływają na komfort pracy w upalne dni, są bardzo modnym dodatkiem.

czapki firmowe z daszkiem

Krótkie spodenki

I tutaj znowu - jeśli pracownicy nie mają eleganckiego dress codu, możesz pomyśleć o zmianie długich spodni pracowniczych, na krótkie spodenki. Taki zabieg zdecydowanie wpłynie na ich komfort pracy. Jeśli natomiast spodenki to za wiele, możesz zamienić grube spodnie firmowe, na takie, które są wykonane z lekkiego, przewiewnego materiału. Zadbaj o wygodę Twoich pracowników!

Spodenki robocze

Najtańsza Drukarnia Internetowa
Pomysłowe Gadżety Reklamowe
Znakowanie Odzieży Reklamowej