Hurtownia czapek w okresie wiosny - jakie czapki wybierają klienci?

26 kwietnia 2019 Autor: Piotr Zdun
Ocena: -/5 (liczba ocen: 0)
/zdjecia/czapki_reklamowe_openwear.jpg 750 1200 20190426 Hurtownia czapek w okresie wiosny - jakie czapki wybierają klienci? Hurtownia czapek w okresie wiosny - jakie czapki wybierają klienci? Piotr Zdun https://www.openwear.pl/favicon-196x196.png
hurtownia-czapek-w-okresie-wiosny-jakie-czapki-wybieraja-klienci.jpg
Hurtownia czapek w okresie wiosny - jakie czapki wybierają klienci?

Czapki z haftem logo firmy

Jak wiesz, mamy w OpenWear ogromną ilość opcji czapek do wyboru - w różnych stylach i kolorach, które czekają na udekorowanie Twoją grafiką. Naszym celem jest pomoc w stworzeniu czapki dostosowanej do Twoich potrzeb. Jednak jako doświadczona hurtownia czapek chcieliśmy się podzielić z Tobą spostrzeżeniem wiosennym – odnośnie do tego, jakie czapki z nadrukiem o tej porze roku wybierają nasi klienci. Być może ta wiedza okaże się dla Ciebie pomocna i pomoże Ci podjąć odpowiednią marketingową decyzję.

Czy nie jesteś pewien, jakiej dokładnie czapki z logo szukasz? Po prostu napisz do nas, wyślij swoją grafikę, ilość i kolor, a my wyślemy Ci e-mailem fajny wybór kreatywnych opcji czapek, a po zatwierdzeniu projektu - przejdziemy do pełnej produkcji. To takie proste! Jakie jednak czapki z haftem wybrać?

Czapki z logo – zimowe vs letnie

Są dwie szkoły. Pierwsza z nich stawia wiosną na czapki zimowe z logo. Jeśli ktoś sądzi, że wynika to z kapryśnej pogody, jaką mamy w Polsce o tej porze roku - niestety się myli. Większość marketimgowców, którzy wiosną zamawiają u nas czapki zimowe to osoby myślące:

  • sprytnie

  • przyszłościowo

  • strategicznie

Po pierwsze, to specjaliści ds. marketingu, którzy wiedzą iż w kwestii działań reklamowych lepiej nie czekać na ostatnią chwilę i z dużym wyprzedzeniem myślą o kolejnych gorących sezonach. Po drugie, są sprytni – bo wiedzą iż wiosną można trafić na najbardziej opłacalne ceny reklamowych czapek na zimę. Hurtownie wyzbywają się starszych kolekcji, robiąc miejsce na nowe.

Jednak w OpenWear wiosenną porą można liczyć na dobre ceny również, gdy chodzi o reklamowe czapki z daszkiem – idealne na lato. Bez względu na to czy są to daszki czy tzw. fullcapy – u nas zawsze jest w czym wybierać. Zauważyliśmy, iż większość klientów planujących sezonowe eventy nie czeka z zamówieniem na lato, nie chcą ryzykować, dlatego wybierają czapki letnie już wiosną. Tym bardziej, że tak jak wspomniano wyżej – w OpenWear zawsze można liczyć na fajną cenę i wcale nie trzeba czekać na akcje wyprzedażowe.

Najtańsza Drukarnia Internetowa
Pomysłowe Gadżety Reklamowe
Znakowanie Odzieży Reklamowej