Gdzie zamówić odzież z metkami do ubrań z logo?

22 marca 2022 Autor: Anna Brzezińska
Ocena: -/5 (liczba ocen: 0)
/zdjecia/metki-do-ubran-z-logo.png 750 1200 20220322 Gdzie zamówić odzież z metkami do ubrań z logo? Gdzie zamówić odzież z metkami do ubrań z logo? Anna Brzezińska https://www.openwear.pl/favicon-196x196.png
gdzie-zamowic-odziez-z-metkami-do-ubran-z-logo.png
Gdzie zamówić odzież z metkami do ubrań z logo?

Chcesz stworzyć własną serię odzieży? Potrzebujesz podnieść jakość oferowanych przez siebie produktów? A może zależy Ci na subtelnej reklamie firmy? Jakkolwiek jest w Twoim wypadku, przydadzą Ci się ubrania z unikalnymi metkami z logo. W jaki sposób możesz je zamówić i gdzie? Przeczytaj najważniejsze podpowiedzi na ten temat!

Metki do ubrań z logo – gdzie je zamówić?

Najlepszym wyborem będzie firma na co dzień realizująca setki zamówień związanych z umieszczaniem metki do ubrań z logo. Dlaczego? Zaawansowany park maszynowy, jaki posiada taki partner biznesowy, zapewnia:

 • obniżenie kosztów na każdej sztuce;
 • wielkoseryjną powtarzalność;
 • możliwość zaprojektowania indywidualnych grafik;
 • skorzystanie z najwyższej jakości materiałów i nowoczesnych metod nadruku.

Dlaczego te rzeczy mają tak duże znaczenie dla procesu realizowania zamówienia? Przygotowując linie ubrań, liczy się obniżenie każdego kosztu, który ma wpływ na ostateczną cenę produktu. Oczywiście własne metki do ubrań można tworzyć nawet w pojedynczych egzemplarzach. Wszystko zależy od Twoich potrzeb i możliwości finansowych. Warto jednak wziąć pod uwagę fakt, że wysoka jakość nadruku w krótkim czasie wpływa na zwiększenie prestiżu firmy. Metka pod wpływem niezliczonej ilości prań zachowuje swój pierwotny wygląd i kształt. Ma to znaczenie zwłaszcza wtedy, gdy jest na niej umieszczone logo Twojej firmy.

Jakie metki do ubrań możesz zamówić?

Zwykle do wyboru jest kilka typów metek, które możesz umieścić na swojej linii ubrań. Zaliczają się do nich produkty:

 • żakardowe;
 • transferowe/drukowane;
 • flexowe;

Jeśli planujesz zakupić metki do ubrań z logo, który ich rodzaj będzie najlepszy dla Twojego zamówienia? Oto krótka charakterystyka rodzajów metek odzieżowych.

 1. Metki żakardowe – są to metki do ubrań uznawane za jedne z najpopularniejszych i najtrwalszych. Dają możliwość odwzorowania najbardziej skomplikowanych projektów i przeniesienie ich na materiał. Dodatkowo istnieje możliwość użycia przynajmniej kilku kolorów, korzystając z metek żakardowych. Ich wykonanie zwykle pochłania nieco więcej czasu od innych metod ze względu na konieczność wszycia. Firmy zajmujące się produkcją metek do ubrań, zwykle zaznaczają minimalną ilość sztuk przy każdym zamówieniu (zwykle kilkaset).
 2. Metki transferowe/drukowane – to zupełnie inny rodzaj metki do ubrań z logo. Projekt klienta nie jest wszywany w materiał, ale nanoszony poprzez metodę nadrukowywania. Dzięki zastosowaniu metody sitodruku lub termotransferu cały proces trwa krótko i nie jest obarczony koniecznością wyprodukowania wielu sztuk. Zazwyczaj własne metki na ubrania tworzone metodą drukowania można zamawiać w liczbie kilkudziesięciu egzemplarzy.
 3. Metki flexowe – idealne rozwiązanie, gdy zależy Ci na zamówieniu dosłownie kilku sztuk. Typ flexowy polega na wycięciu wzoru ze specjalnej folii i umieszczeniu jej na tkaninie odzieży. Dzięki temu cały proces trwa bardzo krótko i nie wymaga zamawiania wielu egzemplarzy. Jest to sposób na uzyskanie trwałych o oryginalnych metek. Ograniczenie stanowi wielkość projektu, który zwykle nie nadaje się do bardzo małych i bardzo dużych znaków.
 4. Metki sublimacyjne – typ metki do ubrań bardzo podobny do rodzaju żakardowego. Charakteryzuje się możliwością naniesienia dowolnej ilości kolorów, co plasuje ją pod tym względem wyżej od typu żakardowych metek. Egzemplarze sublimacyjne powstają przy użyciu taśmy poliestrowej, która zostaje barwiona sublimacyjnie wzorem projektu klienta. Może zostać wykorzystana do zamówień wielkoseryjnych i jednostkowych.

Dlaczego warto zastosować własne metki na ubrania?

Unikalne metki do ubrań z logo Twojej firmy mają mnóstwo korzyści. Przede wszystkim to rozwiązanie jest bardzo subtelną i nienachalną formą reklamy marki. Dzięki temu każdy klient i osoba dostrzegająca metkę może zostać zachęcona do skorzystania z danej linii produktu. Poza tym własne metki do ubrań podkreślają profesjonalizm firmy. Wpływają korzystnie na jej prestiż i podnoszą zaufanie klienta do brandu. Jednolite logo na froncie odzieży i metce pokazuje, jakie podejście ma Twoja firma do linii ubrań, którą wypuszczasz na rynek.

Kolejnym atutem przy zamawianiu personalizowanych metek jest współpraca z producentami odzieży. Zwykle wyrażają oni zgodę na odpruwanie fabrycznie umieszczonych oznakowań i zastępowanie ich unikalnymi metkami zaprojektowanymi przez klienta. Dzięki temu nie musisz się martwić koniecznością tworzenia własnej linii produktów od podstaw. Możesz je zamawiać u producenta i skorzystać z opcji personalizowania logo, nadruków oraz metek.

Jeśli interesują Cię własne metki na ubrania, skorzystaj ze wsparcia specjalistycznych firm. Zajmują się one opcją nanoszenia nadruków i haftów oraz metek dla ubrań zamawianych przez klientów indywidualnych i komercyjnych. Dla zapewnienia profesjonalizmu swojego wizerunku i wizerunku firmy stworzenie kolekcji odzieży z własnymi metkami jest świetnym pomysłem. Dlatego już dzisiaj sprawdź możliwości indywidualnej konfiguracji i zacznij budować swoją markę skuteczniej!

Najtańsza Drukarnia Internetowa
Pomysłowe Gadżety Reklamowe
Znakowanie Odzieży Reklamowej