Etui z nadrukiem na prezent!

11 grudnia 2018 Autor: Katarzyna Samek
Ocena: -/5 (liczba ocen: 0)
/zdjecia/mobile-698624_960_720.jpg 750 1200 20181211 Etui z nadrukiem na prezent! Etui z nadrukiem na prezent! Katarzyna Samek https://www.openwear.pl/favicon-196x196.png
etui-z-nadrukiem-na-prezent.jpg
Etui z nadrukiem na prezent!

Każde święta Bożego Narodzenia wiążą się z naciskiem na znalezienie tego doskonałego, jedynego w swoim rodzaju prezentu dla swoich bliskich. W tym celu stworzyliśmy ten artykuł, a w nim – pomysł na prezent dla każdego kto ma telefon komórkowy… Czyli właściwie w dzisiejszych czasach dla każdego! Etui z nadrukiem na prezent to jest to, czemu chcemy się dzisiaj bliżej przyjrzeć i podpowiedzieć, co z zrobić z tą inspiracją.

Etui na prezent dla przyjaciela

Boże Narodzenie kończy powoli stary rok, a z każdym nowym rokiem rodzą się przecież nowe szanse! Motywacja do lepszego samopoczucia rozpoczyna się wraz z początkiem nowego roku., a Ty możesz w tym wspomóc swojego najlepszego przyjaciela, zachęcić do zmian i podejmowania się nowych wyzwań, które mają przyjść – nie, nie musisz zabierać koleżanki czy kolegi do Tajlandii… To wszystko osiągniesz z bardzo uroczym, niestandardowym etui na telefon! Dawka kreatywności którą włożysz w taki projekt na pewni sprawi, że Twój przyjaciel będzie w pełni zmotywowany do odważnego wkroczenia w wyzwania nowego 2019 roku.

Etui na prezent dla niej

Przede wszystkim pamiętaj (jeśli nie jesteś kobietą), że panie traktują etui z nadrukiem jako dodatek do całości stroju, a nie odseparowany detal. Stąd tak samo musisz podchodzić projektując dla niej etui z nadrukiem. W pierwszej kolejności zastanów się, jaki jest jej styl, jakie kolory lubi, a jakich nie. Może jakiś ulubiony film, cytat czy miejsce na świecie? Każda rzecz tego rodzaju jest znakomicie pomyślanym punktem wyjściowym do stworzenia niesamowitego etui z nadrukiem, bez którego nie będzie mogła się rozstać!

etui na telefon dla niej

Etui na prezent dla niego

W odróżnieniu do pań, większość mężczyzn podchodzi do etui nie jako do modnego akcesorium, ale raczej myśli o tym jako dodatku, który chroni ulubiony tech-gadżet. To powinno być punktem wyjścia. O ile odbiorca nie jest zagorzałym fanem klubu piłkarskiego czy też wielbicielem ekspresyjnych motywów wszelkiej maści – postaw raczej na minimalizm, stonowane kolory, fajne, motywujące hasło. Idź w tą stronę, a na pewno się nie pomylisz.

O czym pamiętać zamawiając etui z nadrukiem na prezent?

Jest jeszcze kilka rzeczy, poza samym projektem nadruku. Bez względu na to, komu ostatecznie zdecydujesz się podarować taki upominek, nie zapominaj o kilku ważnych kwestiach przy zamawianiu etui z nadrukiem na prezent:

  • zamawiaj tylko wysokiej jakości produkty

  • upewnij się, że znasz dokładny model telefonu osoby, której chcesz wręczyć etui

  • nie zapomnij, że zamawiasz je komuś, a nie sobie – zatem przy projektowaniu nadruku skup się na zainteresowaniach i upodobaniu odbiorcy

Pamiętając o tych wszystkich wskazówkach, z pewnością nie pomylisz się wybierając etui z nadrukiem jako pomysł na świąteczny prezent. Tym bardziej, iż nie trzeba się tutaj przejmować tym, że ktoś ma już inne – wysokiej jakości etui można z łatwością zakładać i zdejmować, w zależności od nastroju. Zresztą, to zaprojektowane przez Ciebie na pewno stanie się tym ulubionym!

Najtańsza Drukarnia Internetowa
Pomysłowe Gadżety Reklamowe
Znakowanie Odzieży Reklamowej