Dlaczego koszulki firmowe to ważny aspekt Twojej firmy?

09 marca 2020 Autor: Tomasz Engelberg
Ocena: -/5 (liczba ocen: 0)
/ 750 1200 20200309 Dlaczego koszulki firmowe to ważny aspekt Twojej firmy? Dlaczego koszulki firmowe to ważny aspekt Twojej firmy? Tomasz Engelberg https://www.openwear.pl/favicon-196x196.png
dlaczego-koszulki-firmowe-to-wazny-aspekt-twojej-firmy.
Dlaczego koszulki firmowe to ważny aspekt Twojej firmy?

Odzież z logo firmy - czy jest ważna?

Uważam, że w dzisiejszej rzeczywistości biznesowej, oczywiste jest, że pracownicy bardzo dużą wagę przykładają do oferowanych im narzędzi pracy. Do tej grupy nie zalicza się tylko służbowe auto, telefon, tablet czy laptop. Narzędziem pracy, bardzo podstawowym i nierzadko fundamentalnym, jest służbowa odzież, w tym koszulki firmowe. To istotne, aby te specyficzne narzędzia były wysokiej jakości i zapewniały odpowiedni komfort. Dlaczego uważam, że to specyficzny element wyposażenia Pracownika? Sądzę tak ponieważ wybranie uniwersalnego i jednocześnie bardzo osobistego produktu nie jest łatwe. Jestem przekonany, że Pracownik korzystający z trwałych i dobrze wykonanych produktów będzie bardziej zadowolony i z chęcią będzie je nosił także poza pracą. W ten sposób firma zyskuje swoistego ambasadora, który poza, być może przymusem użytkowania produktu jakim jest odzież robocza, z radością korzysta z niej także w czasie wolnym od obowiązków służbowych. Oczywiście istotne jest, aby wybrane produkty były odpowiednio oznakowane logotypami przedsiębiorstwa i innymi elementami kojarzącymi się z prowadzoną działalnością lub organizowaną akcją – na przykład koszulki z logo. To sytuacja typu win-win. Firma jako pracodawca zyskuje zadowolony personel, który promuje markę także w czasie wolnym posiadając odzież z nadrukiem, a pracownik dobrej jakości odzież, która pozwoli mu prawdopodobnie zaoszczędzić pieniądze na prywatnym zakupie.

Firmowe koszulki dla pracowników

Dostępnych możliwości jest bardzo dużo. Oferta na rynku jest bardzo bogata i zróżnicowana. Jej pełne spektrum zaprezentowane jest w specjalnie przygotowanej zakładce koszulki męskie firmowe. Przeglądając ofertę legendarnej marki Anvil Knitwear, której początki sięgają 1988 roku, warto zwrócić uwagę na koszulka Tri-Blend V-neck Tee A6752. T-shirt ten wykonany jest z trzech rodzajów materiału – w 50% z poliestru, 25% z bawełny i 25% z wiskozy. Takie proporcje użytych surowców sprawiają, że produkt zachowuje swój kształt i strukturę nawet po wielu praniach. Ponadto użyta bawełna, to odmiana ring-spun. Oznacza to, że była ona przędzona minimum pięć razy dłużej niż klasyczna o splocie open-end. Koszulka dostępna jest w 6 modnych melanżowych kolorach i doskonale nadaje się do niezobowiązujących służbowych stylizacji.

Interesującą propozycją może pochwalić się także firma Stedman. Produkowane przez nich firmowe ubrania, to od lat najwyższa jakość. Nie inaczej jest, gdy chodzi ok model Classic-T Organic ST2020, to prawdziwy bestseller. Produkt wykonany jest w 100% z organicznej bawełny. Taśma wzmacniająca na karku, brak szwów bocznych oraz rękawy ze ściągaczem zapewniają produktowi wytrzymałość i trwałość po praniu. Król casual fit sprawia, że firmowe logo na koszulce zawsze będzie prezentować się świetnie.

Z kolei w ofercie JHK ciekawym wyborem jest klasyczna koszulka polo, model nr: JHK510. Jest ona dostępny w aż 25 kolorach i 7 rozmiarach! Model ten, jako jeden z niewielu na rynku, poddawany jest procesowi wstępnej dekatyzacji tj. poddawaniu tkaniny naprzemiennie działaniu wody, pary wodnej i zimnej wody. Zabiegi te prowadzą do skurczenia się włókien i stabilizacji ich wymiarów. Celem takiego działania jest uniknięcie zbiegania się tkaniny w okresie użytkowania. Wykonana z wysokiej jakości bawełny czesanej, rodzaj tkaniny Pique, świetnie sprawdzi się jako element swobodnego stroju służbowego premium.

Najtańsza Drukarnia Internetowa
Pomysłowe Gadżety Reklamowe
Znakowanie Odzieży Reklamowej