Czy w hurtowni odzieży można zamawiać ubrania już od 1 sztuki?

28 października 2022 Autor: Anna Brzezińska
Ocena: -/5 (liczba ocen: 0)
/zdjecia/hurtownia-odziezy_1.jpg 750 1200 20221028 Czy w hurtowni odzieży można zamawiać ubrania już od 1 sztuki? Czy w hurtowni odzieży można zamawiać ubrania już od 1 sztuki? Anna Brzezińska https://www.openwear.pl/favicon-196x196.png
czy-w-hurtowni-odziezy-mozna-zamawiac-ubrania-juz-od-1-sztuki.jpg
Czy w hurtowni odzieży można zamawiać ubrania już od 1 sztuki?

Może zdarzyć się tak, że zamawiając odzież reklamową, potrzebujesz tylko pojedynczych sztuk. Czy w naszej hurtowni zrealizujesz takie zamówienie? W jakich przypadkach może okazać się to nieopłacalne? Odpowiadamy w artykule.

Hurtownia odzieży online na sztuki - czy można zamówić pojedyncze ubranie ze znakowaniem?

Najczęściej z hurtowni odzieży online korzystają osoby, które chcą zamówić kilkadziesiąt lub kilkaset sztuk ubrań reklamowych. Jednak są sytuacje, kiedy potrzebujesz tylko kilku  egzemplarzy. Może to mieć miejsce np. gdy jesteś właścicielem małej firmy i chcesz wyposażyć pracowników w odzież roboczą lub gdy organizujesz konkursy, w których nagrodą jest koszulka z logo. Możesz też wpaść na pomysł, aby zamówić dla siebie T-shirt z nadrukiem według własnego projektu. Dzięki temu wyróżnisz się z tłumu.

Czy w hurtowni można realizować pojedyncze zamówienie? Oczywiście. Możesz to zrobić w naszej hurtowni odzieży online. Na sztuki lub hurtowo kupisz każdy oferowany przez nas rodzaj ubrania wraz ze znakowaniem.

Hurtownia odzieży online na sztuki - kiedy zamówienia od 1 sztuki są opłacalne?

Na to, czy dane zamówienie od 1 sztuki będzie się opłacało, wpływa technika znakowania. W tego typu przypadkach polecamy metody niewymagające szczególnego przygotowania. Wynika to z dużych kosztów takich działań. Do technik polecanych na mniejszą skalę należą:

  • druk cyfrowy DTG — to metoda z wykorzystaniem specjalnej głowicy i farb. W ten sposób można zadrukowywać bardzo duże powierzchnie. Nadruk jest wyrazisty i cechuje go duża intensywność barw;
  • sublimacja — to technika stosowana do tworzenia znakowania na jasnych materiałach poliestrowych;
  • folia flex i flock — polega na wgrzaniu w materiał folii z przygotowanym projektem nadruku. Daje to efekt żywych kolorów;
  • solwent — grafika tworzona jest w ploterze atramentowym z użyciem atramentów solwentowych. W ten sposób można stworzyć duży nadruk o wysokiej odporności na czynniki zewnętrzne.

W przypadku innych metod, takich jak sitodruk, haft komputerowy czy żakard, sugerujemy wyższe nakłady. Oczywiście ostateczna decyzja zawsze należy do klienta. Jednak koszty przygotowalni są tak duże, że jest to naprawdę mało opłacalne.

Co jest jeszcze ważne podczas zakupów w hurtowni odzieży online? Na sztuki kupisz drożej niż w przypadku dużego nakładu. Bez względu na to, jaką metodę wybierzesz, to zamówienie kilku lub kilkunastu sztuk ubrań będzie prawie 2 razy droższe niż kupienie kilkuset egzemplarzy. Aby cena nie wzrosła, powinieneś wybierać odzież w jednym kolorze. Rozmiary mogą się od siebie różnić.

Hurtownia odzieży damskiej online na sztuki. Podsumowanie

Podsumowując, często wyszukiwane w Internecie hasła "hurtownia odzieży online na sztuki" lub "hurtownia odzieży damskiej online na sztuki" pokazują, że właściciele firm oraz inne osoby są zainteresowane składaniem pojedynczych zamówień w tego typu miejscach. Nasza hurtownia odzieży reklamowej jest w stanie je zrealizować. Jednak trzeba wziąć pod uwagę to, że jest to opłacalne tylko w przypadku metod znakowania niewymagających procesów przygotowalni.

Najtańsza Drukarnia Internetowa
Pomysłowe Gadżety Reklamowe
Znakowanie Odzieży Reklamowej