Czy hurtownia odzieży online jest lepsza od stacjonarnej?

02 czerwca 2020 Autor: Mikołaj Grądecki
Ocena: -/5 (liczba ocen: 0)
/ 750 1200 20200602 Czy hurtownia odzieży online jest lepsza od stacjonarnej? Czy hurtownia odzieży online jest lepsza od stacjonarnej? Mikołaj Grądecki https://www.openwear.pl/favicon-196x196.png
czy-hurtownia-odziezy-online-jest-lepsza-od-stacjonarnej.
Czy hurtownia odzieży online jest lepsza od stacjonarnej?

Która hurtownia ubrań jest lepsza?

Hurtownia odzieży OpenWear istnieje już od blisko 10 lat, dystrybuując przez ten czas kilka milionów sztuk odzieży i akcesoriów. Gwarancja jakości oferowanych produktów i usług oraz zadowolenie naszych klientów i partnerów, to wartości nadrzędne, którymi kierujemy się w codziennej działalności. Przyjęcie modelu funkcjonowania w Internecie, było kluczowym elementem w strategii firmy. Mając wieloletnie doświadczenie na rynku odzieży reklamowej i firmowej, z czasem coraz dotkliwej zaczęliśmy odczuwać wady zaopatrywania się w tradycyjnych centrach dystrybucji. Czas potrzebny na przygotowanie specyfikacji zakupowej, dojazd do danego centrum, kompletowanie zamówionego towaru i jego transport do zakładu produkcyjnego, to tylko niektóre z elementów, które są bardzo czasochłonne i uciążliwe. Gdy konieczne jest wprowadzenie nowego produktu do oferty, to etap jego wyboru, analizy jakości i ofert wielu podmiotów, to mogła być przysłowiowa droga przez mękę.

W miarę z postępem technologicznym i zmieniającymi się potrzebami rynku, zdecydowaliśmy, że czas na zmianę. Czas na umożliwienie każdemu zakupów w hurtowni i skorzystanie z dobrodziejstw tego typu transakcji. Hurtownia ubrań i akcesoriów stała się dostępną dla wszystkich platformą zakupową, gdzie można zrealizować zakup na 1, ale także 100 000 sztuk odzieży. OpenWear to idealny przykład takiej działalności, ponieważ nasza oferta to nie tylko odzież firmowa i odzież robocza, posiadamy w swojej ofercie wiele kategorii, które mają za zadanie spełnić Państwa oczekiwania.

Pierwszy argument – niższe ceny. Hurtownia odzieży damskiej, męskiej, dziecięcej i akcesoriów nie ma tak wysokich kosztów utrzymania infrastruktury stałej, jak te tradycyjne. W związku z tym oraz popularyzacją dokonywania transakcji B2B w sieci, co z kolei przekłada się na wysokie wolumeny zamówień, ceny jednostkowe produktów mogą być niższe i bardziej korzystne aniżeli u innych dystrybutorów.

Hurtownia odzieży damskiej i męskiej z dużym wyborem.

Drugi argument – większy wybór – prawdopodobnie żadna tradycyjna hurtownia w Polsce nie jest w stanie zagwarantować dostępu do tak szerokiej gamy produktów. Jako hurtownia odzieży online mamy w ofercie kilka tysięcy artykułów. Większą część z nich utrzymujemy na stanie magazynowym, część zaś możemy sprowadzić w czasie kilku dni roboczych.
Trzeci argument – oszczędność czasu. Brak konieczności wyjazdów w celu poznania oferty i wyboru odpowiedniego towaru, to niekwestionowana zaleta takiego typu funkcjonowania działalności. Cały proces odbywa się za pomocą myszki komputera i ogranicza to kilkunastu kliknięć. Przewaga modelu e-commerce nad retailem została już dawno udowodniona więc dlaczego by nie przenieść wszystkich dobrodziejstw tego rozwiązania do zakupów hurtowych. Czwarty argument – większy komfort – nieodzownie łączy się z oszczędnością czasu. Możliwość wyboru odzieży do nowej kolekcji lub uniformów dla pracowników z poziomu własnej kanapy lub biura, w dowolnym czasie, to kolejna kluczowa przewaga hurtowni online nad tradycyjną.

Najtańsza Drukarnia Internetowa
Pomysłowe Gadżety Reklamowe
Znakowanie Odzieży Reklamowej