Czy czapki z nadrukiem sprawdzą się tego lata? Widoczna tendencja sprzedaży

23 lipca 2020 Autor: Mikołaj Grądecki
Ocena: 5/5 (liczba ocen: 1)
/zdjecia/czapki-z-nadrukiem.jpg 750 1200 20200723 Czy czapki z nadrukiem sprawdzą się tego lata? Widoczna tendencja sprzedaży Czy czapki z nadrukiem sprawdzą się tego lata? Widoczna tendencja sprzedaży Mikołaj Grądecki https://www.openwear.pl/favicon-196x196.png
czy-czapki-z-nadrukiem-sprawdza-sie-tego-lata-widoczna-tendencja-sprzedazy.jpg
Czy czapki z nadrukiem sprawdzą się tego lata? Widoczna tendencja sprzedaży

Przygotowując strategię reklamową oraz działania promocyjne kluczowe jest, aby zastanowić się jakie obecnie gadżety firmowe są najbardziej popularne i które spotkają się z uznaniem i zadowoleniem fanów, czy uczestników eventu. Większość z nas lubi otrzymywać coś za darmo, ale jednocześnie stajemy się coraz bardziej wybredni. Ponadto istotne jest, aby upominek, który potencjalny klient otrzyma na wydarzeniu był jakiś czas użytkowany bo tylko wtedy ma szansę być faktyczną reklamą czyli spełnić swój cel. Wystarczy zaplanować zakup letnich, nieodzownych w tym okresie akcesoriów, jak na przykład czapki z nadrukiem. Prezentowane produkty będą też świetnym uzupełnieniem gamy uniformów wykorzystywanych w firmie.

Czapki z nadrukiem jako element promocji

Czapka z własnym nadrukiem, czy bardziej ogólnie, nakrycia głowy, to dość nietypowy element odzieży służbowej. Nie oznacza to jednak, że różnego rodzaju przedsiębiorstwa nie decydują się na wprowadzenie go do gamy swoich produktów. Wręcz przeciwnie - firmy prześcigają się w coraz większym urozmaicaniu gamy odzieży reklamowej. Dobrej jakości materiały i dbałość o detale wcale nie oznaczają wysokiej ceny. Kluczowa jest jednak odpowiedź na pytanie „czego oczekuję od tego produktu i jakie cele ma spełniać?”. Z perspektywy zarówno potencjalnego klienta jak i pracownika sprawa jest prosta. Ważne, aby otrzymany gadżet lub element wyposażenia służbowego był wysokiej jakości i zapewniał odpowiedni komfort. Jestem przekonany, że odbiorca korzystający z wytrzymałych, dobrej jakości produktów będzie bardziej zadowolony i z radością będzie korzystał z firmowych czapek, także poza pracą. W ten sposób firma zyskuje ambasadora marki marki, który korzysta z otrzymanego upominku na co dzień. Niesamowicie istotne jest, aby wybrane modele posiadały nadruk na czapce i były oznakowane logotypami przedsiębiorstwa oraz innymi elementami tworzącymi identyfikację wizualną prowadzonej działalności lub organizowanej akcji. W takiej sytuacji, obie strony mogą czuć się wygrane. Czapka z nadrukiem, to niebanalne rozwiązanie, które może przynieść wiele korzyści.

Gdzie kupić czapki firmowe?

Hurtownia czapek OpenWear.pl to doskonałe miejsce do tego, by znaleźć ten najlepszy i najbardziej dopasowany do potrzeb produkt. Chcąc jak najbardziej ułatwić to zadanie, stworzyliśmy dedykowaną kategorię, w której znajduje się kilkaset modeli - czapki. Przygotowując się do sezonu, zadbaliśmy o odpowiednie stany magazynowe, dlatego bez obaw o dostępność towaru, można decydować się na zamówienie dowolnego modelu z oferty. Jeśli więc czapki reklamowe, to OpenWear jest strzałem w 10! Z uwagi na letnią aurę, istotnym kryterium wyboru będzie, to czy dany model czapki jest wykonany z materiału, który zapewnia komfort użytkowania.

Szczególną uwagę przykuwa klasyczna truckerka firmy Beechfield, model CB640, dostępny w 4 kolorach. Przód czapki wykonany jest w 100% z bawełny, a tył w 100% z nylonowej siateczki. Ten artykuł dostępny jest w aż 20 modnych kolorach. Oczywiście posiada regulację zapięcia snapback w tylnej części, co sprawia, że czapka bez problemu będzie leżała zarówno na głowie damskiej jak i męskiej. Warto zwrócić też uwagę na model nr CB653 tego samego producenta. Tutaj czapka wykonana jest w 100% z bawełny chino. Dostępna jest w kilku pastelowych kolorach, a do tego posiada regulację w formie paska ze sprzączką typu tri-glide. Oba modele świetnie sprawdzą się jako czapeczki reklamowe.

Najtańsza Drukarnia Internetowa
Pomysłowe Gadżety Reklamowe
Znakowanie Odzieży Reklamowej