Co powinno cechować pulower damski dla pracowników?

12 grudnia 2019 Autor: Mikołaj Grądecki
Ocena: -/5 (liczba ocen: 0)
/zdjecia/pulower-damski-dla-pracownikow.jpg 750 1200 20191212 Co powinno cechować pulower damski dla pracowników? Co powinno cechować pulower damski dla pracowników? Mikołaj Grądecki https://www.openwear.pl/favicon-196x196.png
co-powinno-cechowac-pulower-damski-dla-pracownikow.jpg
Co powinno cechować pulower damski dla pracowników?

Zima już coraz odważniej puka do naszych drzwi. Pierwsze przymrozki i gdzieniegdzie przelotne opady śniegu, to znak, że to najwyższy czas, aby zadbać o cieplejszą odzież. Stojąc przed koniecznością wyboru uniformów dla pracowników niełatwo jest podjąć właściwą decyzję. Odpowiednie wyważenie kluczowych czynników, takich jak cena i jakość, to wyzwanie dla wielu menadżerów. Jaki pulower damski wybrać na ten chłodny czas w roku? Na to pytanie postaram się odpowiedzieć w tym tekście.

Dobry pulower damski - na co zwrócić uwagę

Jedno z najważniejszych pytań, które należy sobie postawić przed przystąpieniem do poszukiwań najlepszej oferty jest to, jakie oczekiwania ma spełnić pulower damski i do jakich zadań będzie on wykorzystywany. To naturalne, że inne produkty sprostają wymaganiom przedstawicieli handlowych, a inne pracownikom centrów logistycznych. Istotnym elementem analizy jest także kwestia kroju, koloru oraz ilości zamawianych produktów. Ostatni z tych czynników jest niesamowicie istotny ponieważ udostępnienie pracownikom tylko jednego kompletu odzieży służbowej może wpłynąć negatywnie na ich morale.

Z zawodowego doświadczenia wiem, że zespoły przykładają bardzo dużą wagę do oferowanych im narzędzi pracy. Do tej grupy nie należy tylko służbowy samochód, telefon, tablet czy laptop. Narzędziem pracy jest także odzież robocza damska. To istotne, aby była ona wysokiej jakości i zapewniała odpowiedni komfort użytkowania. Pracownik, który otrzyma możliwość użytkowania trwałych, wysokiej jakości produktów będzie bardziej zmotywowany i z chęcią będzie je nosił także poza pracą. Kobiety przywiązują szczególną uwagę do swojego wyglądu. Gwarantując im modne i komfortowe narzędzia pracy, zyskujecie Państwo swoistego ambasadora, który poza przymusem użytkowania ich w pracy, z radością korzysta z nich także w czasie wolnym od obowiązków służbowych. Oczywiście istotne jest, aby wybrane produkty posiadały jednoznaczną identyfikację wizualną przedsiębiorstwa i inne elementy kojarzące się z prowadzoną działalnością lub organizowaną akcją.


Pulower damski bez rękawów

Standardem staje się sytuacja, kiedy Pracodawca decyduje się na zakup wysokiej jakości odzieży roboczej. Podążając za tym trendem stale powiększamy asortyment o kolejne produkty, w tym takie jak pulower damski bez rękawów. Chcąc ułatwić zapoznanie się z ofertą, przygotowaliśmy dedykowaną zakładkę swetry damskie, gdzie znaleźć można wiele ciekawych propozycji. Jednym z bestsellerów w tej kategorii jest sweterek, nr: L411. Wykonany został z wysokogatunkowej tkaniny typu jersey. Dekolt w szpic i wszywane ściągacze rękawów oraz ściągacz dolny z dodatkiem elastanu, to cechy charakterystyczne tego modelu. Dostępny jest w 4 ponadczasowych kolorach i aż 5 rozmiarach, co daje 20 możliwych konfiguracji produktu. Ciekawą opcją jest także damski pulower bez rękawów, nr S5110. Produkt został wykonany w 100% z obustronnego czesanego poliestru. Termoizolacyjna warstwa środkowa odpowiada za efektywne odprowadzanie wilgoci i zapewnia odpowiednią oddychalność. Taśma wzmacniająca na karku zapewnia sztywność stójce kołnierza, która będzie szczególnie przydatna w zimowe dni.

Najtańsza Drukarnia Internetowa
Pomysłowe Gadżety Reklamowe
Znakowanie Odzieży Reklamowej