Co charakteryzuje koszulki firmowe marki Anvil?

14 października 2019 Autor: Mikołaj Grądecki
Ocena: -/5 (liczba ocen: 0)
/zdjecia/anvil-koszulki-firmowe.jpg 750 1200 20191014 Co charakteryzuje koszulki firmowe marki Anvil? Co charakteryzuje koszulki firmowe marki Anvil? Mikołaj Grądecki https://www.openwear.pl/favicon-196x196.png
co-charakteryzuje-koszulki-firmowe-marki-anvil.jpg
Co charakteryzuje koszulki firmowe marki Anvil?

Gdy potrzebne są produkty, które sprawdzą się nie tylko jako element niebanalnych strojów służbowe, ale także, a może przede wszystkim, jako podstawa do stworzenia wyjątkowej kolekcji odzieżowej, warto skierować swoją uwagę na bohatera dzisiejszego tekstu – producenta odzieży Anvil.

Dobra podstawa do tworzenia niezwykłych produktów

Szeroki wybór produktów, który jako hurtownia odzieży posiadamy w swoim asortymencie, to jeden z naszych głównych celów. Ważne jest dla nas, aby każdy Klient miał możliwość odpowiedniego dopasowania produktu do wymagań i potrzeb. Odzież produkowana przez Anvil, to coś więcej niż koszulki reklamowe. Jest to dobra podstawa do tworzenia niezwykłych produktów, które mogą stać się częścią lub stanowić samodzielnie całość kolekcji odzieżowych. Jeżeli więc szukacie Państwo artykułów, które po nadruku lub znakowaniu haftem, będziecie oferować swoim klientom - w tym i pracownikom - to odzież i akcesoria marki Anvil są odpowiedzią na prowadzone poszukiwania. Zachęcam do przeanalizowania dedykowanej temu producentowi zakładce - anvil , aby zorientować się o jakich produktach mowa.

Anvil Knitwear, bo tak brzmi pełna nazwa firmy, powstała w 1899 roku w Nowym Jorku. Jest to tym samym jeden z najstarszych na świecie producentów odzieży reklamowej. Od 120 lat dostarcza na rynek coraz to nowe produkty, podążając jednocześnie za błyskawicznie zmieniającymi się trendami. W zmianach jakie firma wdrażała przez lata swojego funkcjonowania, nie zmieniło się jedno – podejście do jakości i dbałość o to, aby wytwarzane produkty zawsze spełniały swoje zadanie. Ta filozofia przetrwała do dziś i Anvil dokłada wszelkich starań, by tworzona odzież i akcesoria ostatecznie dawały użytkownikom najwyższy komfort i radość z ich noszenia. Jednocześnie firma dywersyfikuje koszty w taki sposób, że wysoka jakość użytych materiałów nie przekłada się na wysoką cenę. Tak więc niezależnie czy interesują Państwa koszulki reklamowe, które wykorzystane będą jako uniformy dla pracowników, czy chcecie stworzyć wyjątkową kolekcję odzieżową, produkty Anvil są idealne dla obu tych celów.

Koszulki Anvil - jak z jakością?

Przeglądając ofertę opisywanej marki, można trafić na kilkadziesiąt interesujących propozycji. Jedną z nich jest koszulka Tri-Blend Tee A6750. T-shirt ten składa się aż z trzech rodzajów materiału – w 50% z poliestru, 25% z bawełny i 25% z wiskozy. Takie proporcje użytych surowców sprawiają, że koszulka zachowuje swój kształt i nie rozciąga się nawet po wielu praniach. Ponadto, użyta bawełna, to odmiana ring-spun. Oznacza to, że była ona przędzona minimum pięć razy dłużej niż klasyczna o splocie open-end. Do wytworzenia takiej tkaniny wykorzystuje się tylko i wyłącznie wysokogatunkową przędze o długich i cienkich oraz bardzo wytrzymałych włóknach. Koszulka dostępna jest w aż 20 modnych i niespotykanych często kolorach. Zachęcam do zobaczenia tych propozycji ponieważ są niezwykle ciekawe i wyglądają świetnie. Poza wyróżniającym się kolorami, produkt charakteryzuje się lekko dopasowanym fasonem, taśmą wzmacniającą ramiona, podwójnym i wytrzymałym szwem na rękawkach i u dołu koszulki oraz szwami bocznymi. T-shirt ten doskonale sprawdzi się do wszystkich zastosowań, a niebanalne wariacje kolorystyczne w połączeniu z wysoką jakością wykonania sprawiają, że to propozycja obok której nie można przejść obojętnie.

Najtańsza Drukarnia Internetowa
Pomysłowe Gadżety Reklamowe
Znakowanie Odzieży Reklamowej