3 kroki, które powinieneś podjąć zanim zamówisz odzież firmową

03 kwietnia 2017 Autor: Martyna Ciudzińska
Ocena: -/5 (liczba ocen: 0)
/zdjecia/blog1.jpg 750 1200 20170403 3 kroki, które powinieneś podjąć zanim zamówisz odzież firmową 3 kroki, które powinieneś podjąć zanim zamówisz odzież firmową Martyna Ciudzińska https://www.openwear.pl/favicon-196x196.png
3-kroki-ktore-powinienes-podjac-zanim-zamowisz-odziez-firmowa.jpg
3 kroki, które powinieneś podjąć zanim zamówisz odzież firmową

Wizerunek firmy to sprawa, na którą składają się poszczególne wieloetapowe działania, takie jak stworzenie profesjonalnej strony internetowej, działania promocyjne marki, wygląd siedziby firmy i w końcu odzież firmowa, która powinna spełniać kilka ważnych funkcji. Przede wszystkim musi być komfortowa dla pracowników i spełniać swoje podstawowe zadania, a także być wytrzymała. Na co zatem powinniśmy zwrócić uwagę przed złożeniem zamówienia na odzież firmową?

Krok 1: Wybór odpowiedniego materiału

Przed wyborem odzieży firmowej dla swojej firmy powinniśmy zwrócić uwagę na materiał, z jakiej jest wykonana, bowiem niektóre materiały nie nadają się do znakowania oraz mogą być nieoddychające, co natomiast może wpłynąć na poczucie dyskomfortu pracowników firmy. Jeśli wybieramy odzież dla gastronomii, to zwróćmy uwagę na to, czy materiał będzie łatwy w czyszczeniu, natomiast przy wyborze odzieży korporacyjnej warto zwrócić uwagę czy materiał, z którego wykonane są eleganckie koszule jest odporny na zagniecenia. Wysokojakościowe materiały pozwolą utrzymać odzież pracowniczą w idealnym stanie przez wiele lat, co z ekonomicznego punktu widzenia jest znacznie lepszym rozwiązaniem dla przedsiębiorstwa.

koszulki firmowe z logo

Krok 2: Wybór idealnej techniki znakowania

Logo firmy na odzieży firmowej to bardzo ważny aspekt, któremu warto poświęcić chwilę zastanowienia. Przede wszystkim kwestia umiejscowienia logo na odzieży. Ma pełnić funkcję reklamową, dlatego jego umiejscowienie gra kluczową rolę. Zastanówmy się czy wolimy subtelne logo czy może zajmujące dużą powierzchnie znakowanie na odzieży będzie lepszą reklamą dla przedsiębiorstwa. Następna sprawa to technika znakowania. Musi być ona dostosowana do materiału, dlatego najlepiej skorzystać z usług drukarni tekstylnej, która w profesjonalny sposób doradzi w wyborze perfekcyjnej metody znakowania do danego rodzaju odzieży.

znakowanie odzieży firmowej

Krok 3: Dostosowanie funkcji odzieży do jej przeznaczenia

Następną kwestią przed zamówieniem odzieży jest zastanowienie się nad tym, jakie ma pełnić funkcje – wizerunkowe, ochronne, a może ma być wodoodporna i wiatroszczelna?  Po dokładnej analizie przeznaczenia naszej przyszłej odzieży wybierzmy taką, która je spełni, a tym samym zapewni pracownikom poczucie komfortu w czasie pracy. W hurtowni odzieży OpenWear.pl znajdziemy szeroki wybór odzieży firmowej dla wielu branż.

odzież firmowa z logo

Najtańsza Drukarnia Internetowa
Pomysłowe Gadżety Reklamowe
Znakowanie Odzieży Reklamowej