Kolory:
Kolory Pantone:
Gramatura (g/m²):
Cena (zł):
Sortuj według:
Wyświetl:
produktów na stronę.
Kolory:
Kolory Pantone:
Gramatura (g/m²):
Cena (zł):
Sortuj według:
Wyświetl:
produktów na stronę.
Beechfield to producent czapek z wieloletnim doświadczeniem, działający prężnie na rynku i dominujący wśród firm produkujących akcesoria reklamowe. Marka w swoich kolekcjach stawia na świeżość oraz debiutuje nowymi niezwykłymi modelami czapek. W kolekcji na jesień/zimę 2016 wypuściła aż siedem nowych modeli najmodniejszych fasonów, które perfekcyjnie wpisały się w aktualne trendy. Marka w nowej kolekcji wypuściła na rynek aż 130 modeli wysokiej jakości czapek i kapeluszy w przystępnej cenie. Ponadto producent ten oferuje bogaty wybór najróżniejszych odcieni (ponad 100 różnorodnych kolorów).

Czapki reklamowe oferowane przez producenta idealnie nadają się, jako dodatek do odzieży reklamowej przedsiębiorstwa. Nakrycia głowy ostatnimi czasy to najchętniej wybierany gadżet przez firmy, gdyż wspaniale prezentują one logo, które znajduje się na wysokości oczu, a ponadto są najmodniejszym dodatkiem i razem z odzieżą reklamową tworzą doskonałą całość. Czapki reklamowe nie tylko działają świetnie, jako dodatek do stroju pracowniczego czy w trakcie akcji marketingowych i eventów, ale również warto sięgnąć po nie w momencie, gdy budżet na odzież nie jest wysoki. Wówczas firmy małym kosztem budują świetny wizerunek marki, a czapki od producenta Beechfield świetnie wpasowują się w identyfikację wizualną wielu przedsiębiorstw dzięki swojej różnorodności kolorystycznej oraz szerokim wyborze fasonów.

W ofercie tego producenta znajdziesz wiele modeli czapek; od klasycznych czapek z daszkiem, przez kapelusze, po czapki zimowe w żywej kolorystyce. Dzięki tak dużej różnorodności masz niezwykły wybór produktów i pole do wyboru najlepszych dla Twojej firmy czapek z logo, które sprawią, że przedsiębiorstwo będzie wyglądało jeszcze bardziej profesjonalnie niż dotychczas.

Producent oferuje czapki dla mężczyzn, kobiet, a nawet czapki dziecięce oraz produkty unisex, które są dedykowane dla wszystkich. Dzięki temu czapki Beechfield spełniają wiele funkcji. Mogą być użyte, jako gadżety reklamowe, podarowane, jako prezent dla klientów oraz kontrahentów. Twoja firma może również zasponsorować czapki z logo uczestnikom kolonii, co da nie tylko świetną reklamę, ale również firma zadba o ochronę dzieci przed promieniami słonecznymi. Ponadto czapki z daszkiem są oczywiście świetne dla pracowników firm z wielu branż, gdyż nie tylko mogą posłużyć, jako ochrona, ale przyczyną się do zbudowania dobrego brandu, a firma już po krótkim czasie zobaczy pozytywny wpływ takiego zabiegu reklamowego.


Najtańsza Drukarnia Internetowa
Pomysłowe Gadżety Reklamowe
Znakowanie Odzieży Reklamowej