Kategoria:
Marka:
Kolory:
Kolory Pantone:
Gramatura (g/m²):
Cena (zł):
Sortuj według:
Wyświetl:
produktów na stronę.
Marka:
Kolory:
Kolory Pantone:
Gramatura (g/m²):
Cena (zł):
Sortuj według:
Wyświetl:
produktów na stronę.

Parasole XL – gadżet dla dwóch osób

Wychodząc na wspólny spacer z przyjacielem czy partnerem nie musisz się już martwić o zabezpieczenie przed deszczem. Czasza Parasola XL dzięki swoim rozmiarom skutecznie osłoni zarówno ciebie jak i twojego towarzysza. Zwykłe parasole sprawiają, że spacer w deszczu staje się mocno niekomfortowy, ale nie parasole XL. Ich czasze sięgające nawet 130 cm średnicy, zapewniają swobodne poruszanie się dwójki osób z jednoczesnym pełnym zabezpieczeniem od deszczu. Jeśli uważasz, że tak duży parasol nie jest Ci potrzebny i zdecydujesz się szukać czegoś mniejszego i wygodniejszego w użyciu, godne zainteresowania są parasole kieszonkowe dostępne w ofercie.

Parasole XL - otwierane ręcznie lub automatycznie

W ofercie widnieją zarówno parasole w dużych rozmiarach otwierane ręcznie, jak również egzemplarze wyposażone w automatyczny system rozkładania. Wybór należy do klienta, każdy system ma jednak swoje zalety. Rozkładanie automatyczne pozwala na szybką reakcję w przypadku nagłej ulewy. Otwieranie ręczne to z kolei prosty mechanizm, który pozwala nam wczuć się w retro klimaty.

Parasole w dużych rozmiarach – funkcjonalne i wygodne

Parasole XL to nie tylko gwarancja ochrony przed deszczem, to również gadżet stworzony z myślą o maksymalnej wygodzie podczas użytkowania. Dla wyjątkowego komfortu osoby korzystającej z naszego produktu, stworzone są modele z miękkim uchwytem. Zapięcie na rzep pozwala na zabezpieczenie parasola przed rozkładaniem i maksymalne zmniejszenie jego rozmiarów. Większość produktów w zestawie posiada pokrowiec zabezpieczający przed zniszczeniem parasola i zapewniający wygodne przechowywanie gadżetu.

Parasole w kolorach tęczy

Każdy pochmurny dzień może stać się przyjemniejszy dzięki wesołym barwom. Z myślą o tym stworzyliśmy parasole w dużych rozmiarach i wesołych, żywych kolorach. Wśród bogatej oferty z pewnością znajdziesz produkt odpowiadający twoim wymaganiom kolorystycznym. W naszym asortymencie widnieje nawet parasol we wszystkich barwach tęczy.

Parasole XL - produkty wysokiej jakości

Parasole powinny być nie tylko ładne i wygodne, ale przede wszystkim odporne na czynniki zewnętrzne. Zazwyczaj nie chronimy się tylko przed deszczem. Czasami parasol musi zabezpieczyć nas przed śniegiem, lub osłonić od silnego wiatru. Nasze produkty wytrzymają wszystko. Metalowa konstrukcja sprawia, że Parasole XL są wyjątkowo wytrzymałe. Najczęstsza przyczyna zniszczenia parasola, to połamanie stelażu przez wiatr. Nasze parasole w dużych rozmiarach posiadają stelaże z metalu, co sprawia że spokojnie możemy ich używać podczas silnych podmuchów bez obaw o połamanie konstrukcji. Nylonowe lub poliestrowe pokrycie to z kolei gwarancja nieprzepuszczalności, która jest podstawą dobrego parasola.
Najtańsza Drukarnia Internetowa
Pomysłowe Gadżety Reklamowe
Znakowanie Odzieży Reklamowej