Kategoria:
Marka:
Kolory:
Kolory Pantone:
Gramatura (g/m²):
Cena (zł):
Sortuj według:
Wyświetl:
produktów na stronę.
Marka:
Kolory:
Kolory Pantone:
Gramatura (g/m²):
Cena (zł):
Sortuj według:
Wyświetl:
produktów na stronę.

Parasole kieszonkowe – zalety

Parasole mini to niezwykle ciekawy pomysł zabezpieczenia się przed deszczem. Parasola normalnej wielkości bardzo często zdarza się zapomnieć, ponieważ zazwyczaj leży w mało widocznym miejscu. Parasol mini możemy mieć zawsze przy sobie, wystarczy nosić go w torebce, w której zmieści się bez problemu dzięki swoim przystępnym gabarytom. Dlaczego jeszcze warto zaopatrzyć się w parasol kieszonkowy? Istnieje wiele powodów, ale najważniejszym z nich jest jego mały rozmiar, który sprawia, że noszenie przy sobie parasola nie jest w żaden sposób kłopotliwe. Jeśli mimo wszystko wolisz tradycyjne rozmiary parasoli, warto zerknąć na parasole xl, jakie mamy w ofercie.

Bogaty wybór kolorystyczny parasoli

Jaki kolor parasola wybierze klient zależy wyłącznie od jego fantazji. Oferta jest niezwykle szeroka. Parasole mini występują zarówno w klasycznym nie rzucającym, się w oczy kolorze czerni, jak również w wielu wesołych i optymistycznych barwach – zieleni, czerwieni, pomarańczy.

Parasole mini – wysoka jakość produktu

Nasz produkt jest dobrze zabezpieczony przed nagłymi podmuchami wiatru. Mocna konstrukcja sprawia, że parasola można używać nawet przy bardzo złej pogodzie. Składana rączka pozwala na błyskawiczne rozłożenie gadżetu - parasol mini w ekspresowym tempie staje się parasolem słusznych rozmiarów, który jest w stanie ochronić nas przed deszczem. W ofercie dostępne są również modele z rączką wyposażoną w światełka LED. Produkty wykonano z w wysokiej jakości poliestru odpornego na złe warunki pogodowe. Parasole kieszonkowe sprzedawane są w zestawie z pokrowcami o tym samym kolorze. Otwieranie parasola jest niezwykle proste, cały proces jest automatyczny. Wystarczy nacisnąć przycisk wbudowany w rączkę i parasol rozłoży się do normalnych rozmiarów.

Przydatny gadżet w niskiej cenie – parasole kieszonkowe

Niewątpliwym atutem jakim mogą poszczycić się parasole mini jest bardzo rozsądna cena. Za niewielkie pieniądze można nabyć przydatny gadżet do ochrony przed deszczem, wygodny i komfortowy. Proponowane przez Openwear parasole kieszonkowe to przykład produktu wysokiej jakości w cenie przystępnej dla każdego klienta. Możliwość personalizacji sprawia, że to też ciekawy nośnik reklamy.
Najtańsza Drukarnia Internetowa
Pomysłowe Gadżety Reklamowe
Znakowanie Odzieży Reklamowej