Kategoria:
Marka:
Kolory:
Kolory Pantone:
Gramatura (g/m²):
Cena (zł):
Sortuj według:
Wyświetl:
produktów na stronę.
Marka:
Kolory:
Kolory Pantone:
Gramatura (g/m²):
Cena (zł):
Sortuj według:
Wyświetl:
produktów na stronę.

Produkty wyjątkowe!

Jest to kategoria, która łączy w sobie produkty wyjątkowe, których nie udało się sklasyfikować wcześniej. Można je podzielić na kilka podkategorii - misie pluszowe, poduszki, pościele, flagi oraz wyjątkowe akcesoria dla czworonogów.

Misie pluszowe

Są to różnego rodzaju maskotki. Do wyboru mamy misie pluszowe tradycyjne oraz takie, które imitują zwierzęta. Są idealnym pomysłem na prezent dla dziecka lub bliskiej nam osoby. Dodatkowo w asortymencie posiadamy ubrania dla maskotek są to T-shirty, sweterki oraz bandany. Nasza internetowa hurtownia odzieży oferuje znakowanie każdego rodzaju tkanin, na każdym z ubranek może znaleźć się dowolny napis, zdjęcie lub grafika. Maskotka ze specjalnie dedykowanym ubraniem może być wspaniałym prezentem dla kogoś bliskiego lub pamiątką na długie lata dla dziecka.

Przekaz reklamowy

Maskotki reklamowe można wykorzystać również do realizacji celów promocyjnych. Jeśli prowadzisz działalność, w której masz do czynienia bezpośrednio z dziećmi lub z rodzicami, może to być doskonały sposób na tworzenie trwałej relacji. Na każdym sweterku lub koszulce pluszaka może znaleźć się logo firmy. Dziecko, które przywiąże się do prezentu, będzie chciało zabierać zabawkę wszędzie, dzięki temu rodzic nie zapomni o produktach lub usługach oferowanych przez firmę.

Komfort podczas snu

Ta kategoria kryje za sobą również poduszki i pościele, które zadbają o dobry sen, oraz wygodę w jego trakcie. Dzięki temu, że pościele, które proponujemy zostały wykonane z wysokojakościowych materiałów, sprawią, że obudzisz się jeszcze bardziej wypoczęty i gotowy do działania. Ponadto w tej kategorii znajdują się poduszki podróżne, które sprawdzą się świetnie w podróży każdym środkiem transportu – samochodem, pociągiem czy samolotem i sprawią, że będziesz wypoczęty nawet po długiej podróży. Pościele, które proponujemy świetnie sprawdzają się, jako pościele hotelowe.

Flagi

Nie zabrakło u nas czegoś dla prawdziwych obieżyświatów. Znajdziecie u nas flagi państw o wymiarach 90x150. Taki produkt jest świetnym pomysłem na prezent, ale również sprawdza się doskonale w trakcie podróży, jako gadżet do pamiątkowych zdjęć.

Wszystko dla czworonożnych pupili

Openwear dba także o zwierzęta, właśnie dlatego znajdziesz tutaj akcesoria dla zwierząt wykonane z wysokojakościowych materiałów. Proponujemy koce z modnymi haftami, maty dla psów, bandany oraz kamizelki odblaskowe dla psów, które posiadają specjalną powierzchnię ozdobną przeznaczoną na imię pupila, logo czy ulubiony cytat.

Najtańsza Drukarnia Internetowa
Pomysłowe Gadżety Reklamowe
Znakowanie Odzieży Reklamowej