Torba z nadrukiem - wygląd kontra funkcjonalność

15 lutego 2019 Autor:
Ocena: -/5 (liczba ocen: 0)
/zdjecia/torba_z_nadrukiem.jpg 750 1200 20190215 Torba z nadrukiem - wygląd kontra funkcjonalność Torba z nadrukiem - wygląd kontra funkcjonalność https://www.openwear.pl/favicon-196x196.png
torba-z-nadrukiem-wyglad-kontra-funkcjonalnosc.jpg
Torba z nadrukiem - wygląd kontra funkcjonalność

Nic więc dziwnego, że równocześnie torby z nadrukiem w wersji reklamowej są ulubionym wyborem dla coraz większej liczby reklamodawców, którzy wiedzą jak „wyjść” do klientów.

Taka torba może mieć w sobie naprawdę wielką moc reklamy i wiele uroku, jeśli chodzi o jej niestandardowy wygląd. Jednak przez długi czas producenci, jak i ich nabywcy stali przed dylematem: wygląd czy funkcja? Całe szczęście dzięki wykorzystaniu do tych projektów bawełny, udało się uzyskać jedno i drugie!

Torba bawełniana – najlepsze z obu światów

Cecha, o której być może wiele osób nie ma pojęcia, a ściśle się wiąże z tym, iż torby bawełniane są zgrabne w wyglądzie i przyjemne w użytkowaniu jest to, że taki projekt niesie doskonały stosunek wytrzymałości do wagi. Torby na zakupy muszą być wystarczająco mocne, aby pomieścić ciężkie artykuły spożywcze. Jednak same w sobie muszą też być lekkie i miło byłoby mieć przy sobie coś modnego.

Bawełna jest znana właśnie z tego, że jest silna i zapewnia tyle mocy nośnej, co o wiele cięższe materiały, a dokładając do tego nadruk można naprawdę uzyskać dokładnie to, czego się oczekuje dla siebie jak i swoich klientów: torbę pełną walorów estetycznych i praktycznych. Śmiało można więc zapakować taką torbę wszelkimi ciężarami – powinna sobie z nimi świetnie poradzić.

Poza tym torba z nadrukiem jest:

  • trwała
  • łatwa w czyszczeniu

Płótno wykonane z bawełny jak już wiemy jest naprawdę wytrzymałą tkaniną. Ten sam gładki splot, który sprawia, że płótno jest mocne, również czyni go trwałym. Płócienna torba może przetrwać lata, nawet dziesięciolecia, bez uszczerbku.

Poza tym - nie wymaga specjalnej troski. Można ją spokojnie wrzucić do pralki wraz z resztą prania, nie uszkadzając tkaniny. Jest to szczególnie ważne, jeśli klienci planują wykorzystać swoje torby do robienia zakupów spożywczych. Przecieki i plamy mogą być tym samym z łatwością usuwane, co eliminuje przenoszenie bakterii, gdy torba jest ponownie wykorzystywana podczas kolejnej wyprawy na zakupy.

Piękno toreb bawełnianych z nadrukiem

Wisienka na torcie: torba taka jest estetyczna bowiem idealnie nadaje się do nadruków. Płótno bawełniane doskonale nadaje się do nadruku, ponieważ łatwo przyjmuje kolor, a tusz dobrze się na nim zachowuje - bez zacieków. Po odpowiednim wykończeniu nadruku na torbie nadruk jest ostatecznie odporny na blaknięcie i łuszczenie się lub ścieranie. Zatem jeśli chodzi o bawełniane torby z nadrukiem, ich wygląd i funkcjonalność naprawdę nikt nie musi iść na żaden kompromis.

Najtańsza Drukarnia Internetowa
Pomysłowe Gadżety Reklamowe
Znakowanie Odzieży Reklamowej