Kategoria:
Marka:
Kolory:
Kolory Pantone:
Gramatura (g/m²):
Cena (zł):
Sortuj według:
Wyświetl:
produktów na stronę.
Marka:
Kolory:
Kolory Pantone:
Gramatura (g/m²):
Cena (zł):
Sortuj według:
Wyświetl:
produktów na stronę.

Szeroki wybór koszulek damskich bez rękawów

Prezentowana odzież damska jest świetną propozycją dla pań, które potrzebują lżejszych oraz wygodnych ubrań na cieplejsze dni lata. Koszulki damskie bez rękawów dostępne w sprzedaży hurtowni OpenWear. W naszej ofercie znajdą Państwo koszulki damskie w wielu wersjach kolorystycznych oraz w różnych modelach. W ofercie znajdują się koszulki o dłuższych fasonach, które równie dobrze sprawdzą się jako tunika lub letnia sukienka oraz te w krótszych typu Crop. Dla Państwa wyboru posiadamy propozycję koszulek damskich z różnym wykonaniem dekoltu, wykroju materiału na plecach oraz pod pachami. Koszulkę damską można również wybrać z odpowiednią szerokością ramiączek przedstawioną w sprzedaży.

Wysoka jakość odzieży reklamowej

Wszystkie prezentowane modele koszulek damskich bez rękawów są wykonane ze specjalnie wyselekcjonowanych materiałów, aby wpływały na wysoki komfort podczas noszenia. W większości produktów odzieżowych dominuje materiał taki jak bawełna, który jest delikatny dla skóry ciała. Wraz innymi domieszkami materiał jest elastyczny, który dopasowuje się do naturalnych ruchów wykonywanych podczas codziennych czynności. Oprócz tego odzież damska została wyprodukowana w specjalny sposób, aby starczyła na jak najdłuższy czas użytkowania. W zależności od rodzaju koszulki damskiej bez rękawów, znajdą Państwo odpowiednie wskazówki dotyczące przechowywania oraz prania ubioru.

Zastosowanie koszulek damskich bez rękawów w reklamie

Koszulki damskie bez rękawów można w zależności od potrzeb uznać za odzież reklamową bądź odzież roboczą. Wspólną cechą, obydwóch rodzai odzieży jest ich reprezentatywność. W branży B2B warto koszulki damskie bez rękawów oznakować logiem bądź hasłem reklamowym, które jednoznacznie będzie wskazywać Państwa firmę. Takie koszulki idealne będą dla hostess, które latem promują Państwa markę.

Odzież reklamowa wizytówką firmy

Doskonale wiemy, jak ważna w dzisiejszych czasach jest dobra opinia oraz wizerunek firm. Nieodłączną wizytówką każdego przedsiębiorstwa są przebywający w niej pracownicy, którzy nie tylko wykonywaną pracą, ale i ubiorem świadczą o profesjonalnym podejściu w miejscu pracy. Osoba zatrudniona nie tylko będzie posiadać własny strój roboczy, ale wraz z umiejscowionym nadrukiem firmy na koszulce będzie dopasowywać się pod względem estetycznym wyznaczonym przez miejsce zatrudnienia.

Hurtownia odzieży OpenWear gwarantuje:

1. Szybką przesyłkę, nawet w ciągu 24 h 2. Wysoka jakość oferowanych produktów odzieżowych jak i ich znakowania 3. Wiele technik znakowania, które umożliwiają zamieszczenie nadruku na różnych materiałach ubioru
Najtańsza Drukarnia Internetowa
Pomysłowe Gadżety Reklamowe
Znakowanie Odzieży Reklamowej