Pozostałe

Rzeczy niepasujące do pozostałych kategorii, takie jak: misie pluszowe, eleganckie spódnice damskie i marynarki oraz kamizelki do eleganckich spodni.

Rodzaj:
Marka:
Sortuj według:
Kolor:
Gramatura:

Jest to kategoria, która łączy w sobie produkty wyjątkowe, których nie udało się sklasyfikować wcześniej. Można je podzielić na dwie podkategorie misie pluszowe oraz odzież elegancka idealnie nadająca się na służbowe uniformy.

 

Misie pluszowe

Są to różnego rodzaju maskotki, do wyboru mamy pluszaki tradycyjne oraz takie, które imitują zwierzęta. Są idealnym pomysłem na prezent dla dziecka lub bliskiej nam osoby. Dodatkowo w asortymencie posiadamy ubrania dla maskotek są to T-shirty, sweterki oraz bandany. Nasza internetowa hurtownia odzieży oferuje znakowanie każdego rodzaju tkanin, na każdym z ubranek może znaleźć się dowolny napis, zdjęcie lub grafika. Maskotka ze specjalnie dedykowanym ubraniem może być wspaniałym prezentem dla kogoś bliskiego lub pamiątką na długie lata dla dziecka.

 

Przekaz reklamowy

Maskotki reklamowe można wykorzystać również do realizacji celów promocyjnych. Jeśli prowadzimy działalność w której mamy do czynienia bezpośrednio z dziećmi lub z rodzicami, może to być doskonały sposób na tworzenie trwałej relacji. Na każdym sweterku lub T-shircie pluszaka może znaleźć się logo naszej firmy. Dziecko, które przywiąże się do prezentu, będzie chciało zabierać zabawkę wszędzie, dzięki temu rodzic nie zapomni o produktach lub usługach oferowanych przez firmę.

 

Odzież elegancka

W naszym asortymencie znajdują się bardzo eleganckie i szykowne modele marynarek, kamizelek lub spódnic. To fasony w klasycznych wariantach kolorystycznych czyli czerni, granacie oraz szarości. Znakomicie będą prezentować się na spotkaniach służbowych. W naszej ofercie posiadamy taliowane modele marynarek męskich oraz damskich, zapinanych na jeden lub dwa guziki, szykowne kamizelki na pięć guzików oraz eleganckie spódnice damskie w fasonie ołówkowym oraz delikatnie rozkloszowanym.

 

Odzież służbowa

Fasony przez nas proponowane doskonale sprawdzą się w roli odzieży służbowej. Są to modele klasyczne, w których każdy pracownik będzie wyglądał profesjonalnie, co pozytywnie wpłynie na wizerunek firmy. Bardzo ważna cechą naszych produktów jest ich wysoka jakość, część z modeli ma w składzie znaczną zawartość wełny, co zdecydowanie poprawia komfort noszenia. Wszystkie fasony przez nas proponowane posiadają wysoką odporność na ścieranie.

Odzież Reklamowa - OpenWear.pl

Największa w Polsce hurtownia odzieży reklamowej i firmowej. Oferujemy ponad 5 000 produktów odzieżowych w różnych opcjach kolorystycznych. Z oferowanej odzieży chętnie korzystają duże przedsiębiorstwa planując akcje marketingowe, jak również mniejsze firmy ubierając swoich pracowników. OpenWear.pl to Twoja odzież reklamowa. Ponadto zajmujemy się znakowaniem odzieży w technikach: sitodruk, druk cyfrowy dtg, haft komputerowy, sublimacja i innych.


Najtańsza Drukarnia Internetowa
Pomysłowe Gadżety Reklamowe
Znakowanie Odzieży Reklamowej