Polityka jakości

OpenWear.pl jako największa w Polsce hurtownia odzieży reklamowej wyznacza nowe standardy w zakresie dostarczanych produktów, jak również w jakości świadczonych usług. Dzięki pełnemu zautomatyzowaniu procesów zakupowo-transakcyjnych, a także magazynowo-spedycyjnych, jest w stanie obsłużyć dziennie setki zamówień z należytą starannością. Naczelną zasadą jest stuprocentowe zadowolenie klienta, a jest to możliwe dzięki przestrzeganiu wewnętrznych zasad, które zostały opisane poniżej.

Sprawdzone marki

Handlujemy wyłącznie produktami sprawdzonych producentów odzieży, którzy posiadają produkty wykonane z trwałych, estetycznie wyglądających i przyjaznych dla skóry materiałów, które są także miłe w dotyku. Producenci dostępni w hurtowni OpenWear to światowi liderzy rynku odzieży reklamowej, którzy również wyznają zasadę podwyższania jakości oferowanych produktów.

Staranne znakowanie

Wykonywane przez nas znakowania i zdobienia odzieży charakteryzują się wysoką precyzją, dbałością o najdrobniejszy szczegół i przede wszystkim zgodnością z oczekiwaniami klienta. Każda realizacja zawsze potwierdzana jest akceptacją wizualizacji. Pracujemy drogich maszynach jak i materiałach wykonawczych (tj. farby, nici itp.) zagranicznych marek, będącymi numerem jeden w swoich kategoriach.

Kontrola jakości

Odzież przed opuszczeniem hurtowni przechodzi tzw. kontrolę jakości, która polega na wyłapywaniu ewentualnych wadliwych sztuk, dzięki czemu cały zamówiony asortyment jest równej jakości. W skrajnym przypadku otrzymania wadliwego towaru naturalnie istnieje możliwość złożenia reklamacji, która rozpatrywana jest w ciągu kilku dni roboczych.

Odpowiednie opakowanie

Zamówione produkty odpowiednio zabezpieczamy foliami ochronnymi czy też dedykowanymi kartonami wykonanymi z twardej i grubej tektury. Zapakowane kartony starannie są oklejane taśmą ochronną, pozwalającą wytrzymać nawet najtrudniejsze warunki transportowe.

Profesjonalna obsługa

Klienci OpenWear.pl obsługiwani są przez profesjonalny zespół specjalistów ds. obsługi klientów biznesowych, posiadający szeroką wiedzę z zakresu oferty produktowej i usługowej. Charakteryzujący się profesjonalnym i darmowy doradztwem, a także pełnym wsparciem technicznym.

Najtańsza Drukarnia Internetowa
Pomysłowe Gadżety Reklamowe
Znakowanie Odzieży Reklamowej