Odzież ochronna

Odzież ochronna, odblaskowa mająca na celu zapobieganie wypadkom w miejscu pracy. Wysokiej jakości ubrania dla pracowników chroniące ich przed urazami.

Rodzaj:
Marka:
Sortuj według:
Kolor:
Gramatura:

Odzież ochronna wykorzystywana jest najczęściej w przedsiębiorstwach budowlanych produkcyjnych, transportowych lub rzadziej do celów rekreacyjnych. Jej główne przeznaczenie to zagwarantowanie bezpieczeństwa, jednocześnie zapewniając komfort oraz swobodę ruchów. Internetowa hurtownia odzieży OpenWear, chcąc zaspokoić potrzeby swoich klientów, gwarantuje szeroką gamę produktów wysokiej jakości.

 

Zastosowanie

Odzież ochronna znajduje zastosowanie w wielu działalnościach, może to być np. praca na lotnisku, operatora maszyn budowlanych lub wózków widłowych czy praca kuriera. Wykorzystywana jest również w szkołach, przedszkolach lub na koloniach. Dzieci ubrane w jednakowe kamizelki odblaskowe są bardziej widoczne, pomaga to w pracy wychowawcom, wpływa na bezpieczeństwo dzieci oraz komfort rodziców. Odzież odblaskowa idealnie nadaje się również do uprawiania sportów, dzięki niej rowerzyści i biegacze są bardziej widoczni na drogach.

 

Jakość

Produkty, które oferujemy, wykonane są z wysokiej jakości materiałów odpornych na działanie warunków atmosferycznych. Wiele z proponowanych przez nas modeli posiada gwarancję właściwości odblaskowych zgodną z normą EN do 25 prań.

 

Asortyment

Internetowa hurtownia odzieży ochronnej, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, dysponuje szerokim asortymentem, posiadamy modele przeznaczone dla mężczyzn kobiet oraz dzieci w różnych wariantach kolorystycznych. Dostępne są standardowe kamizelki na zamek lub rzepy, T-shirty lub koszulki typu polo. Oferujemy również certyfikowane, wiatroszczelne oraz wodoodporne kurtki z odpinanym kapturem, bluzy przez głowę lub na zamek, spodnie oraz kamizelki dla dzieci z odblaskowymi aplikacjami. Dla osób aktywnych idealnym rozwiązaniem są pokrowce na plecaki, kołnierze oraz opaski ostrzegawcze.

 

Doskonała reklama

Odzież zapewniająca bezpieczeństwo, ze względu na swoją widoczność, może być idealnym miejscem na reklamę. Jesteśmy jedną z niewielu firm w Polsce, która posiada wszystkie dostępne na rynku metody znakowania, na każdy zamówiony produkt możemy nanieść logotyp. Jest to prosty i tani sposób na promocję firmy, przedszkola czy klubu rowerowego, w którym się udzielamy.

Odzież Reklamowa - OpenWear.pl

Największa w Polsce hurtownia odzieży reklamowej i firmowej. Oferujemy ponad 5 000 produktów odzieżowych w różnych opcjach kolorystycznych. Z oferowanej odzieży chętnie korzystają duże przedsiębiorstwa planując akcje marketingowe, jak również mniejsze firmy ubierając swoich pracowników. OpenWear.pl to Twoja odzież reklamowa. Ponadto zajmujemy się znakowaniem odzieży w technikach: sitodruk, druk cyfrowy dtg, haft komputerowy, sublimacja i innych.


Najtańsza Drukarnia Internetowa
Pomysłowe Gadżety Reklamowe
Znakowanie Odzieży Reklamowej