Odzież dla gastronomii

Odzież skierowana do pracowników lokali gastronomicznych: restauratorów, szefów kuchni, kelnerów. Specjalistyczna odzież gastronomiczna przystosowana do wymogów zawodu. Modne kroje i fasony oraz palety kolorów fartuchów czy kurtek szefów kuchni.

Rodzaj:
Marka:
Sortuj według:
Kolor:
Gramatura:

Nasza hurtownia odzieży reklamowej oferuje rozwiązania dla sektora gastronomicznego. Proponujemy modną odzież do kuchni oraz obsługi klientów restauracji, która zapewni pracownikom stylowy wygląd oraz komfort w każdej sytuacji.

 

Jakość i wygoda

Branża gastronomiczna wymaga od tkanin, z których wykonana jest odzież służbowa, trwałości i wygody. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów proponujemy produkty, które są szyte z wysokiej jakości materiałów, są odporne na wielokrotne prania, nierzadko w wysokich temperaturach, a co najważniejsze, zapewniają komfort noszenia. Dzięki temu każdy pracownik będzie czuł się swobodnie.

 

Prezencja

W branży gastronomicznej klienci zwracają uwagę nawet na najmniejszy szczegół, dlatego bardzo ważny (oczywiście zaraz po wyśmienitej kuchni) jest odpowiedni wygląd pracowników, niezależnie czy jest to kucharz, czy kelnerka. Odpowiednio dobrany strój służbowy sprawia, że cała firma w oczach klienta wygląda bardziej profesjonalnie. Kelnerki i kelnerzy posiadający fartuchy oraz kamizelki w tym samym odcieniu wyglądają bardzo schludnie, warto również na służbowej odzieży zamieścić logotyp firmy.

 

Asortyment

Zapewnimy szeroki wybór fartuchów wiązanych na szyi i w pasie o różnych długościach. Oferujemy również czapki kucharskie oraz bluzy kucharskie, w wielu wariantach kolorystycznych. Gama naszych produktów jest bogata również w odzież dla kelnerów oraz kelnerek. Do wyboru mamy spodnie, kamizelki, koszule a nawet akcesoria takie, jak: krawaty, szale czy wielofunkcyjne pasy. Fasony przez nas proponowane, dzięki klasycznym krojom, prezentują się doskonale.

 

Znakowanie odzieży – doskonała reklama

Klienci często źle reagują na przesadną reklamę w lokalach, dlatego warto wykorzystać potencjał odzieży służbowej, może być ona nośnikiem subtelnego przekazu reklamowego. Internetowa hurtownia odzieży OpenWear oferuje znakowanie każdej tkaniny, dlatego logotyp czy nazwę firmy lub restauracji można umieścić na fartuchach, kamizelach czy kurtkach kucharskich. Gwarantujemy wysoką jakość wykonania usługi, co więcej zapewnimy doradztwo w zakresie dobrania odpowiedniej metody znakowania do wybranej tkaniny, tak by końcowy efekt był zachwycający.

Odzież Reklamowa - OpenWear.pl

Największa w Polsce hurtownia odzieży reklamowej i firmowej. Oferujemy ponad 5 000 produktów odzieżowych w różnych opcjach kolorystycznych. Z oferowanej odzieży chętnie korzystają duże przedsiębiorstwa planując akcje marketingowe, jak również mniejsze firmy ubierając swoich pracowników. OpenWear.pl to Twoja odzież reklamowa. Ponadto zajmujemy się znakowaniem odzieży w technikach: sitodruk, druk cyfrowy dtg, haft komputerowy, sublimacja i innych.


Najtańsza Drukarnia Internetowa
Pomysłowe Gadżety Reklamowe
Znakowanie Odzieży Reklamowej