Torby bawełniane

Torby bawełniane oraz worki zarówno z długimi, jak i krótkimi uchwytami. Doskonałe na zakupy. Modne torby w wielu kolorach do wyboru, zakładane ramię, na plecy lub z uchwytem do ręki.

Rodzaj:
Marka:
Sortuj według:
Kolor:
Gramatura:

Bawełniane torby z napisami jest to produkt doskonale wszystkim znany. Spotykamy się z nim codziennie robiąc zakupy w markecie, jadąc autem do pracy czy czekając na przystanku na autobus. Często zwracamy na nie uwagę, dlatego im napis, nadruk lub grafika jest zabawniejszy i kreatywniejszy tym lepiej. Dla młodych ludzi jest to sposób na wyrażanie siebie oraz swoich przekonań. Osoby dorosłe korzystają z nich na co dzień robiąc zakupy lub pakując w nie np. dokumenty.

 

Asortyment


Jako producent bawełnianych toreb reklamowych posiadamy bardzo bogaty asortyment. Oferujemy wiele wzorów o różnym rozmiarze oraz szeroką barwę kolorystyczną. Proponujemy również fasony typu worek oraz wersje z usztywnianym dołem oraz dodatkowymi zakładkami. Nasze produkty wykonane są z wysokiej jakości tkaniny odpornej na przedarcia, część z nich powstanie z naturalnej, ekologicznej juty. W naszej ofercie znajdują się modele zakładane na ramię, plecy lub z uchwytem do ręki.

 

Znakowanie


Bawełniane torby na zakupy mogą być dla każdej firmy tanią oraz skuteczna reklamą. Cena jednostkowa przy zakupie hurtowym jest niska, a jeśli znakowanie wykonywane jest u dystrybutora, można dodatkowo zaoszczędzić czas oraz pieniądze. Jesteśmy jedną z niewielu hurtowni gadżetów reklamowych w Polsce, która oferuje wszystkie dostępne techniki znakowania. Na każdym egzemplarzu może znaleźć się dowolne logo, slogan oraz grafika. Zamówienia realizowane przez nas są zawsze wykonane w terminie i prezentują się bardzo estetycznie, dlatego zaufało nam już wielu przedsiębiorców.

 

Zastosowanie


Bawełniane torby reklamowe z nadrukiem są powszechnie znanym elementem wszelkiego rodzaju akcji promocyjnych. To dobry prezent dla klientów, który dzięki swojej praktyczności w znacznym stopniu wspiera budowanie silnych relacji. Jest to gadżet, który często mamy przy sobie w torebce lub aucie. Tego typu prezentu będą używać wszystkie Panie oraz Panowie, niezależnie od wieku. Jest to idealne rozwiązanie, jeśli chcemy trafić do szerokiej grupy odbiorców. Jeśli stworzymy ciekawy projekt graficzny, w którym poza logiem lub sloganem firmy będzie znajdowało się coś ciekawego albo zabawnego, przechodnie na pewno nie przejdą obojętnie obok naszej firmowej bawełnianej torby z nadrukiem.

Odzież Reklamowa - OpenWear.pl

Największa w Polsce hurtownia odzieży reklamowej i firmowej. Oferujemy ponad 5 000 produktów odzieżowych w różnych opcjach kolorystycznych. Z oferowanej odzieży chętnie korzystają duże przedsiębiorstwa planując akcje marketingowe, jak również mniejsze firmy ubierając swoich pracowników. OpenWear.pl to Twoja odzież reklamowa. Ponadto zajmujemy się znakowaniem odzieży w technikach: sitodruk, druk cyfrowy dtg, haft komputerowy, sublimacja i innych.


Najtańsza Drukarnia Internetowa
Pomysłowe Gadżety Reklamowe
Znakowanie Odzieży Reklamowej