Czapki z daszkiem

Największy wybór modnych czapek z daszkiem dla kobiet i mężczyzn. Różne fasony czapek: z prostym daszkiem, z zaokrąglonym daszkiem, 3-,5-,6-, 7-mio panelowe. Dostępny również szeroki asortyment czapek sportowych oddychających, przystosowanych dla osób uprawiających różnorodne sporty. Dostępne również bandany, rybaczki i kapelusze doskonałe na lato.

Rodzaj:
Marka:
Sortuj według:
Kolor:
Gramatura:

Akcesoria idealne dla każdego

Czapki z daszkiem to doskonała alternatywa dla tych, którzy nie lubią klasycznych nakryć głowy w formie kapeluszy czy chustek, i którzy uważają, że są one integralną częścią stylu. Nadają indywidualnego charakteru i stanowią modne uzupełnienie stylizacji.

 

Na każda pogodę

Wiele osób, uważa że, można je nosić tylko w ciepłe, letnie lub wiosenne dni – nic bardziej mylnego. W hurtowni czapek z daszkiem znajduje się wiele różnych rodzajów produktów, od tych klasycznych, bawełnianych, po czapki sportowe przeznaczone dla osób aktywnych. Są one doskonałym rozwiązaniem nie tylko w upalne dni jako ochrona przed nadmiernym słońcem, ale również podczas zawodów sportowych, kolonii i obozów letnich dla identyfikacji uczestników czy grupy.

 

Nasza oferta czapek

Szeroki asortyment zawiera wiele różnych fasonów, które przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającemu klientowi.

Sportowe - najczęściej wykonane są z materiałów antybakteryjnych, które bardzo dobrze wchłaniają pot, neutralizując przy tym jego zapach oraz dbają o to, aby bakterie, które wytwarzają się na skórze, były eliminowane. Niektóre produkty zawierają wstawki z siatki przepuszczające powietrze oraz wstawki odblaskowe dla większego bezpieczeństwa na drodze np. podczas wieczornego joggingu.

Z daszkiem - szeroki wybór fasonów i materiałów dostępnych w naszej hurtowni pozwoli wybrać produkt idealnie dopasowany do konkretnych potrzeb. W ofercie znajdują się wersje wzorzyste lub jedno-, dwu-, czy trzykolorowe, a także w kratkę i inne. Klient może też dobrać produkt pod względem interesującego go zapięcia.

Dla kobiet i mężczyzn - większość produktów znajdujących się na stronie to wersje unisex, dlatego idealnie nadają się do noszenia zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn.

 

Znakowanie

Dodatkowo, jako producent czapek oferujemy możliwość znakowania według własnych, indywidualnych preferencji i wymagań, np. haftując logotyp czy drukując na czapce nazwę firmy.

Odzież Reklamowa - OpenWear.pl

Największa w Polsce hurtownia odzieży reklamowej i firmowej. Oferujemy ponad 5 000 produktów odzieżowych w różnych opcjach kolorystycznych. Z oferowanej odzieży chętnie korzystają duże przedsiębiorstwa planując akcje marketingowe, jak również mniejsze firmy ubierając swoich pracowników. OpenWear.pl to Twoja odzież reklamowa. Ponadto zajmujemy się znakowaniem odzieży w technikach: sitodruk, druk cyfrowy dtg, haft komputerowy, sublimacja i innych.


Najtańsza Drukarnia Internetowa
Pomysłowe Gadżety Reklamowe
Znakowanie Odzieży Reklamowej