Akcesoria zimowe i czapki

Czapki zimowe, szaliki, rękawiczki, a także koce polarowe, które chronią przed zimnem. Zimowe dodatki zarówno dodatki damskie, jak i męskie. Wysokiej jakości akcesoria zimowe oraz czapki największych światowych marek w modnych fasonach. Dodatki idealnie nadające się do eleganckiego płaszcza, jak również na stok narciarski. Akcesoria zimowe doskonałe do znakowania.

Rodzaj:
Marka:
Sortuj według:
Kolor:
Gramatura:

Akcesoria idealne na zimowe szaleństwo

Zimą nie można obejść się bez odpowiednich akcesoriów chroniących przed zimnem, wiatrem czy śniegiem. Co prawda od kilku lat można zaobserwować, że nasz klimat stopniowo się ociepla, jednak wyjeżdżając na narty trzeba zaopatrzyć się koniecznie w zimowe dodatki.

 

Największa hurtownia czapek online

Jedyne w swoim rodzaju czapki bawełniane

Oferujemy szeroki wybór akcesoriów zimowych doskonałych na wyjazd na narty, integracyjny weekend firmowy w górach czy zimową imprezę sportową. Jako producent czapek zimowych posiadamy szeroki asortyment akcesoriów zimowych wykonanych z wysokogatunkowych materiałów takich, jak: bawełna, wełna czy polar, które z pewnością sprostają wymaganiom zapalonych narciarzy oraz osób kochających zimowe atrakcje. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów oferujemy także możliwość znakowania. Dostosowujemy technikę do odpowiedniego materiału, dzięki czemu na czapkach czy rękawiczkach można umieścić logotyp lub nazwę firmy czy imię lub numer zawodnika startującego w zimowych zawodach.

 

Funkcjonalność

Akcesoria zimowe mogą okazać się niezbędne w wielu sytuacjach:
1. Podczas służbowych wyjazdów integracyjnych.
2. Na zimowych obozach narciarskich.
2. W czasie zimowych zawodów sportowych.

Warto więc zapoznać się z bogatą ofertą na wypadek, gdyby klienci agencji reklamowej lub firmy pośredniczącej byli zainteresowani wysokiej jakości akcesoriami zimowymi doskonałymi podczas wymienionych sytuacji.

 

Dlaczego my?

1. Oferujemy bogaty asortyment produktów i akcesoriów zimowych znanych, światowych marek odzieżowych. Zajmujemy się dystrybucją wyłącznie cenionych firm stawiając na najwyższą jakość towarów.
2. Zajmujemy się kompleksową obsługą każdego zamówienia. Nie tylko posiadamy szeroki wybór produktów, ale również oferujemy możliwość znakowania akcesoriów zimowych za pomocą różnorodnych technik: haft komputerowy, sitodruk, folia flex, flex lateksowy.
3. Posiadamy rozbudowany system kontroli jakości, dzięki czemu każde zamówienie realizowane w naszej firmie jest dokładnie sprawdzone pod kątem poprawności z zamówieniem. Pozwala to uniknąć nieporozumień oraz ewentualnych błędów popełnionych podczas produkcji.

Odzież Reklamowa - OpenWear.pl

Największa w Polsce hurtownia odzieży reklamowej i firmowej. Oferujemy ponad 5 000 produktów odzieżowych w różnych opcjach kolorystycznych. Z oferowanej odzieży chętnie korzystają duże przedsiębiorstwa planując akcje marketingowe, jak również mniejsze firmy ubierając swoich pracowników. OpenWear.pl to Twoja odzież reklamowa. Ponadto zajmujemy się znakowaniem odzieży w technikach: sitodruk, druk cyfrowy dtg, haft komputerowy, sublimacja i innych.


Najtańsza Drukarnia Internetowa
Pomysłowe Gadżety Reklamowe
Znakowanie Odzieży Reklamowej